Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan győzzem le azt, hogy...

Hogyan győzzem le azt, hogy ne essen ez rosszul?

Figyelt kérdés
Ma az egyik barátnőm egy másik barátnőjével megy vásárolni. Én is elmentem volna de azt mondta barátnőm, hogy nem kell mindenhova velük mennem. Ez elég rosszulesett nekem. Össze is vesztünk kicsit emiatt. A másik barátnőjét úgy érzem jobban szereti. Pedig azt hittem én is fontos vagyok neki :( Meg szeretnék változni, hogy ne legyek ilyen de eddig nem sikerült.
2011. aug. 12. 09:37
 1/3 anonim válasza:
67%
Mennye te is valamelyik másik barátnőddel és te is mond annak a barátnődnek aki lekoptatott hogy nem kell veletek menni-e akkor majd ő neki is rosszul fog esni és bocsánatot kér . tudom hogy kicsit szemét dolog de bejön !
2011. aug. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

NEKED NEM KELL MEGVÁLTOZNOD! Ha ő a bunkó,arról nem te tehetsz. És igen csináld azt,amit az első mondott. :D Amúgy velem is most hasonló helyzet van, mert engem ,,elfelejtettek" meghívni (még azt sem tom hova) és persze mindkettőjükkel elég jóba vagyok... de nem különösebben érdekel.:D


13.L

2011. aug. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is az lesz a legjobb,hogyha te is szervezel valamelyik barátnőddel egy közös programot és őt nem hívod meg.Akkor rájön,hogy milyen rossz volt neked.

Sajnos nekem is volt már ilyen barátnőm és rájöttem,hogy engem nem is tartott fontosnak,csak akkor voltam jó,amikor más nem volt.Már nem tartjuk a kapcsolatot,azóta sokkal jobb barátnőim vannak(kevesebb,de tudom,hogy rájuk bármiben számíthatok).

Nem biztos,hogy nálad is ez a helyzet,de ha többször megcsinálja veled,nem is igazi barátnő szerintem.De ez egyáltalán nem biztos,főleg hogyha ez az első és az utolsó eset.

2011. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!