Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, hogy elmúljon...

Mit csináljak, hogy elmúljon ez az érzés?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek, mert nem tudom mit tegyek.

Nagyon félek a sulitól, de a tanulás miatt. Eddig mindig színötös voltam egész életemben minden évvégén, de nagyon kemény munka volt idáig eljutni. Már előre félek a sulitól, hogy megint az lesz, hogy egész nap a könyvek fölött görnyedek.

Ugye most jönnének azok a válaszok, hogy nem baj, ha nem leszek színötös, stb,de én úgy érzem, hogy ettől vagyok valaki, emiatt "tisztelnek", és úgy érzem, hogy ez is életem egyik célja.

A nyár nagyon gyorsan telik, egész nap a gép előtt ülök, és úgy érzem, hogy elpazaroltam az egész nyarat, ugyanakkor ha elhatározom, hogy csinálnom kellene valamit, barátokkal elmenni, rajzolni, nincs kedvem, de este meg mindig ráébredek, hogy megint egész nap gépezzek.

Mit tegyek, hogy ezek a rossz érzések elmúljanak bennem? Kérlek segítsetek.:(


2011. aug. 11. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ne gépezz egész nap, hanem menj el és kapcsolódj ki
2011. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ez az, hogy valahogy nem megy. Mármint suliidőbe nem megy a tanulás rovására, nyáron viszont rá vagyok ragadva. Tudom, hogy elkellene mennem többet, csak van egy családtagom, aki miatt jobb ha nem sűrűn megyek el(hosszú), nem akarom egyedül hagyni, és ez az egész nehéz.
2011. aug. 11. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:
ha kiikapcsolod a gépet rögtön feltalálod magad
2011. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Christina A. ***** válasza:
Kérj segítséget, Pl: Szólj a barátodnak, szüleidnek, ismerőseidnek, hogy figyeljenek arra, hogy mit csinálsz, telefonáljenek rád!! Hogy ma mit csináltál, hidd el ösztönzően fog hatni, ha fölhívnak és eltudsz dicsekedni az aznapi sikereiddel, pl Ma 200 oldalt olvastam, takarítottam stb. Csinálj magadnek szigorú napirendet!! Hogy ma hány dolgot kell megcsinálnod, hány célodat kell megvalósítanod, Pl.. Én divattervező szeretnék lenni, így ma is varrtam és ruháákat terveztem..(:
2011. aug. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!