Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 12-15 éves kocka kamasz...

Egy 12-15 éves kocka kamasz lehet jó tanuló?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 22:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Jó tanuló lehetsz, de ha tanulsz és játszol, akkor mikor vagy haverokkal? Lányok? Társadalmi élet?

Máté, neked meg látom a válaszaidat, 13 évesen ált. iskolás lehetsz, az még nem olyan nehéz. De nem az én dolgom, csak így lány szemszögéből nem hangzik túl jól ez. Olyan pasi nem kéne, akit nem lehet elráncigálni a gép elől...

2011. aug. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Én bármikor eltudok menni a gép elől amúgy:D Szerencsére nem vagyok annyira függő.Szóval így pontosítok hogy csak félig vagyok kocka...Lányok? Társadalmi élet? Hát ööö erre inkább nem mondok semmit:S
2011. aug. 6. 00:08
 13/24 anonim ***** válasza:
Én is elő példa vagyok rá :D
2011. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Bocs, nem bunkózni akarok, de ha az utolsó kettő mozgalmas és azért nem kommentálod, akkor grat, ha meg silány, akkor tessék dolgozni rajta, egész értelmesnek tűnsz, ne rontsd már el azzal, hogy lúzer vagy.
2011. aug. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Helo.

Én nem vagyk kocka, mert nem játszom, na jó néha pár autóversenyzős játékot tolok, de amúgy nem jellemző. Viszont neten jókat tudok szórakozni, mindig találok vmi érdekeset. 4-5 órát gépezek naponta:)) De jó tanuló vagyok, csak matekom lett 4 évvégén, a többi 5:)

Mst voltam 7.-es.

Ági

2011. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Oké
2011. aug. 6. 18:33
 17/24 anonim ***** válasza:

Amúgy engem csak este nem lehet elrángatni a gép elől. Ha valami haver csenget hogy biciklizni megyünk akkor egyől megyek.


Amúgy lehet hogy nektek nem de a mi sulink legtöbbször a fiúknak képes egy telefonálásért szünetben 1-est beírni a következő órára, de ha a lányok torkuk szakadtából b*zdmegoznak akkor a tanár rá se néz.


Én CoD 1-7, CSS, L4D2, Crysis, Homefront. ezek mennek általában a gépen.

Na most az xboxomon: Buleltstorm, Dead Space 2, Split Second, Cod 7, Force Unleashed 2, Red faction guerrilla és armageddon.

Na és akkor még a kinect: Kinect sports és adventures, Motion Sports, Joy ride.

2011. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Aha,azok jók.

Nekem csak PC-m van de nagyon jó és új és ezeken játszok:

GTA IV(single és multi)

GTA SAMP

GTA VCMP

Left4Dead2

Minecraft

CoD2 (multipalyer)

CoD Black Ops(multiplayer)

CSS

CS1.6

2011. aug. 6. 23:42
 19/24 anonim válasza:
Szoktál nézni sorozatokat? A big bang theory-ba is kockák a szereplők és ők is tudnak? Amúgy a szociális élet hiánya egy bizonyos fokig jó hatással lehet az átlagodra. Mert nem csavarogsz, lógsz a haverokkal tanulás helyett. Bár nem mintha az internetes játékokkal nem menne el az időd. Hosszú távon hidd el nagyon le fog romlani az átlagod, ha nem szocializálódsz eleget.
2011. aug. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én sokszor többet vagyok haverokkal mint amennyi időt töltök kockulással.
2011. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!