Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért vannak kibukva a fekete...

Miért vannak kibukva a fekete körmökön? 13L

Figyelt kérdés

Apukám este felzavart, hogy mossam le a körmöm. Mi ezen akkora nagy dolog?-.-"

13L


2011. júl. 26. 23:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
84%
Basszus úgy bírom az ilyen embereket ! Örüljön már apád hogy nem iszol drogozol és nem ment át rajtad az egész foci csapat !
2011. júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezd meg tőle :D
2011. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

"hanem azért mert zavarja a bőre,például a pattanás miatt,nem tudom mért baj hogy nem akar ragyás képpel végigvonulni a sulin/utcán/akárhol.Körömfestést pedig azért,mert szimplán bejön.Le lehet rólunk szállni."


Először is, ha nem kenne magára 200 kiló alapozót, ami eltömíti a pórusait akkor talán nem lenne ragyás a képe :) Illetve szerintem erre már vannak elég jó krémek, amit a kozmetikus felír, és kétlem hogy bármelyik kozmetikus azt tanácsolná, hogy pattanásos arcra tegyél alapozót, mert attól jobb lesz. Na mindegy, ti vagytok a felnőttek, ti jobban tudjátok.

A "le lehet rólunk szállni" tök aranyos volt, mi az oviban játszottunk ilyet:) Édes hogy összetartanak a 13-évesek-akiknek-fekete-a-körmük, de itt senki nem támadt benneteket. Én is festettem a körmöm 13 évesen, csak nem olyan feltűnő színre, mert az általános iskolában még nem volt megengedett. Volt olyan tanár aki a rózsaszín (!!) körömlakkra azt mondta, hogy ha mégegyszer meglátja lekapartatja késsel... Szóval semmi gond azzal ha játsszátok a felnőttet, de ezzel csak hülyét csináltok magatokból.

2011. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 emolány ***** válasza:
76%
Nekem is kivan festve feketére de nekem nem szólnak érte. Sztem nem olyan nagy dolog.
2011. júl. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
74%

Én is 13 vagyok és bizony néha (hangsúlyozom: NÉHA) én is kifestem a körmöm, na BUMM! Ettől még nem sminkelem magam, nem festem a hajam, nem piálok, nem drogozok, nem bagózok, nem öltözöm k*rvásan, sőt még szűz vagyok és az is leszek egy darabig. Magyarul nem lettem ribanc tőle. Szvsz ez nem olyan nagy dolog, 5 perc alatt el lehet tűntetni. Csak festék. Mellesleg szerintem sem kéne egyből a halálra asszociálni a feketéről. Kíváncsi vagyok, hozzám mit szólnának az ilyen hozzáállású emberek (fekete ruhák, sötét haj, hullasápadt bőr, karikás szemek).

Elcsépelt szöveg már ez a "korán kezdik". Majd akkor szólogassatok be, ha kint lesz a fél p*csám meg a mellem és 6 tonna vakolattal lépek az utcára.

2011. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Komolyak ezek a válaszok :D


Tényleg nem értem, hogy egy körömfestéstől miért lesz valaki kur-vás ? Vagy éppen felnőtt ? Csak egy körömlakk, nem kiskosztümöt akar hordani aktatáskával, hanem csak kifesteni a körmét nyáriszünetben.

Az meg a másik, hogy több válaszban is olvastam az arcfestést, a szexet meg a bulikat. Hogy jön ez ide ??? A kérdező, csak a körméről kérdezett.

Még mindig túlreagálják egyesek ezt a témát...


Anyát én még régebben megkérdeztem, azt mondta, hogy felőle akár hupilila is lehet a körmöm, nem ettől leszek más ember. És ez igaz is !

16/l

2011. júl. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

"Először is, ha nem kenne magára 200 kiló alapozót, ami eltömíti a pórusait akkor talán nem lenne ragyás a képe :)"

ez igaz de én azokra gondoltam akik nem sokat sminkelnek csak annyit hogy a kis hibákat eltűntessék

és a pattanás nem a sminktől jön ki bár attól is de ez természetes ha nem tudnád..

2011. júl. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
hát én is igyjártam pont mint a kérdező attolmég h fekete valakinek a körme attol mgé nem emós nem hulla és nem ribnc egyébként nekem azért nemengedték mert rondán festetem ki a körmömet (nem non értettem hozzá) nemlehet hogy itt is ez a baj?
2011. júl. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Nekem szépen van megcsinálva, egy barátnőm manikűrös nővére festette.
2011. júl. 27. 20:01
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Én is nemrég festettem ki az unokatestvéremnek feketére a körmét.(Csak lábon) és rá tettem még egy csillogó fedést.Így nem olyan durva:) Lehet szép is ha jól megcsinálja valaki.Úgy vagyok vele,hogy inkább én csináljam meg neki ha megkér,nyáron,amikor nincs suli.Amúgy most próbálta először ki ezt a körömfestésdit.Bármikor lemoshatja,de utcára stb...nem olyan szandálba meg papucsba megy,hogy lássák.Mondta is nekem,hogy adjak neki zoknit,mert nem akarja,hogy meglássák:D Tehát ő nem nagylányoskodni akar csak ki szerette volna próbálni.Nekem nincs ezzel semmi bajom.

15/L

2011. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!