Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért vannak kibukva a fekete...

Miért vannak kibukva a fekete körmökön? 13L

Figyelt kérdés

Apukám este felzavart, hogy mossam le a körmöm. Mi ezen akkora nagy dolog?-.-"

13L


2011. júl. 26. 23:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
23%
Nem értem, hogy a mai kamasz lányok miért sietnek ennyire a felnőtté válással? Egy ilyen korú lánynak még egyáltalán nem kéne festeni sem a körmét, sem az arcát! De ami még rosszabb, hogy már a szexet is kipróbálják. Ez utóbbit nem Rád értettem Kedves Kérdező, csak úgy általánosságban!
2011. júl. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
77%
mert randa! egyébként meg nincs iskola, nem értem én sem, miért ne lakkozhatnád ilyenkor olyanra, amilyenre akarod. Ritka az a kamasz, aki nem akasztja ki a szüleit, nekem a szőrtelenítésen meg a sminken voltak kibukva.
2011. júl. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
62%
A szőrtelenítésen nálam is ki voltak bukva (lábon). A fekete köröm nagyon nem szép, bár én a nőiesség híve vagyok, hangsúlyozom nem a pink-pina híve, hanem a nőiességé. Szerintem egy sötét lila körömlakk nagyon szép, csajosabb is mint a fekete, de elég sötét a stílusodhoz. Ne fesd feketére a körmeid, minden fiú ismerősöm undorítónak találja.
2011. júl. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Volt már sötét lila is, minden héten más:) Különösebben nem izgat, ha a fiúknak se tetszik, egyenlőre még nem célom elcsavarni a fejüket:P
2011. júl. 27. 08:28
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem kéne annyira kiakadni ez csak festék lejön ha nem tetszik neki leszedi nem kell kibukni rajta-.-" és nekem is fekete a körmöm mégsem vagyok k*rva csak egyszerűen szeretem ezzel a színnel festeni nem kell rögtön arra gondolni h halál meg ilyenek-.-"
2011. júl. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
53%

Persze, nem kell rögtön arra gondolni, de bárkit megkérdezel arról, hogy szerinte a fekete minek a színe, azt fogja mondani tök jogosan hogy A GYÁSZÉ. A fiatalok meg a fekete körömlakkot a kis világfájdalmas emokhoz kötik, és az kb ugyanolyan rossz.

--- Egyébként mikor szoktok le erről az idióta szmájliról?!

2011. júl. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Hú,hát ezt a kérdést akár én is feltehettem volna.Csak nekem nem a szüleim buktak ki hanem ismerősök...Azt meg én sem értem miért lenne k*rvás a fekete körömlakk?Főleg úgy,hogy zenekaros pólókhoz meg szakadt gatyákhoz veszi fel?Én egy k*rvát nem így képzelek el már,bocs.Szerintem én sem leszek k*rva mert a zenekaros pólóimhoz feketére festettem egyszer a körmöm-Igaz már lemostam,mert idegesített,hogy egy kicsi lekopott belőle azt már meg is látszódott...

13/L

2011. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 lorus ***** válasza:
100%

Nem tudom miért lenne k.rvás. Nálunk anya már várta, hogy ki mikor kezdi el. A nővérem 15 évesen, én vele együtt 13 évesen kezdte körmöt festeni. A húgom is 13 éves volt. Anya nem akadt ki az elején segített is, hogy jól nézzen ki. Most már szép mintákat is festek rá. Anya csak akkor akadt ki mikor a húgom elkezdte festeni a haját.

A körmömet fekete, lila, bordó, fehér színűre szoktam festeni mintákkal.

16L

2011. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Istenem,ettől még senki nem lesz k.rva,sem ribi.Ez csak festék,ami körömlakklemosóval lejön.

Én is kiszoktam festetni a körmömet,mégsem vagyok ribi,teljesen normális vagyok.

Hagyjuk már ezt a "korán kezdik" szöveget...Attól még senki nem feküdt le senkivel,mert ki volt festve a körme -.-

2011. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

nekem anya így reagált a fekete körmömre: jajj nemáár fekete?ez olyan kis emós :D

én meg felidegesítve: nem az istenem..-.-

amúgy én azért festettem feketére mert egyik osztálytársam is olyanra festette -aki nem mellékesen életvidám,aranyos lány- és megtetszett.

és tényleg hagyjuk ezt a korán kezdik szöveget merthogy nem azért sminkeli,festi a körmét egy tizenéves mert felnőtté akar válni(mondjuk én most magamról és az ismerőseimről beszélek nem általánosságban) hanem azért mert zavarja a bőre,például a pattanás miatt,nem tudom mért baj hogy nem akar ragyás képpel végigvonulni a sulin/utcán/akárhol.Körömfestést pedig azért,mert szimplán bejön.Le lehet rólunk szállni.

2011. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!