Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tényleg nagyon gyerekes? :/

Tényleg nagyon gyerekes? :/

Figyelt kérdés

Nagyon gyerekes, hogy még mindig egy plüssmacskával alszom? általában fejem alatt van, de van hogy "megölelem".

Csak normális válaszokat, lécci. előre is köszi.

L/16.


2011. júl. 22. 23:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Dehogy gyereket! Nekem egy egész állatkert van az ágyamban, pandák minden mennyiségben, Teddy macik, és egy plüss animefigura. Az ágyam lábánál egy dobozban pedig legalább 40 kis plüssdög. Imádom őket, akkor is velem alszanak, ha a barátom is nálam éjszakázik, de már megszokta.

Szerintem ez olyan dolog, ami kiskamaszkorban ultraciki, aztán később már inkább aranyos lesz.

2011. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gyerekes :D

Én egy óriási plüssbocival alszom, és a világ minden kincséért sem feküdnék le nélküle...

16/l

2011. júl. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aranyos :)

én még csak 13 vagyok(hónapok kérdése és 14 :D) de egy kutyussal alszom ami karácsonykor már 12 éves lesz :) féltem nehogy elszakítsam de nélküle nem szeretek aludni :)

2011. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is plüssmacival alszom,amit anyukámtól kaptam még régebben.nem mondom,hogy nem tudnék elaludni nélküle,de meg vagyok szokva,hogy ott van mellettem. :D


15/L

2011. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem gyerekes. 19 éves vagyok és még mindig a macimmal alszok :D de pl. apukámnak,-54 éves- ott van az ágyuk feletti polcon a nyuszija, amit 5 évesen kapott :) Szerintem szép emlékek fűződhetnek a plüssökhöz amikhez annyira ragaszkodik valaki :)
2011. júl. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 szldfbtg válasza:
Az egy dolog, hogy Plüssmacskával de még hogy alszol is ez nagyon gáz :S
2011. júl. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Ez nem ciki mert még az anyukám is két macival alszik ez a te magán szférád ez a te szobád és ebbe senki nem szólhat bele!!!
2011. júl. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Egyáltalán nem gyerekes:)
2011. aug. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nem gyerekes.én egy olyan plüssel alszom amiről azt sem tudom micsoda még anyám kapta mikor 12 volt.én most szintén 16 vok és azt a kis plüsst használom kispárnának vagy énis megölelem:) de azért ha van barátod és nálad alszik inkább őt ölelgesd a macskát meg rakd ki XD
2011. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!