Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak szerintem szörnyű, amit...

Csak szerintem szörnyű, amit a mostohaapja művel vele?

Figyelt kérdés

A legjobb fiú barátommal olyan szinten bunkó a mostohaapja, hogy én csak bámulni tudok.

Ha egy kicsit is ironizál, cinikus hanglejtéssel beszél vagy letolja a nadrágját, leüvölti a fejét, volt, hogy meg is pofozta. Egyszer kérte már a segítségemet, mondtam, hogy álljon a sarkára, zárkózzon be halálos nyugalommal a szobájába, amíg az anyukája haza nem ér. Meg is tette, de levette a kulcsot, ez az állat meg fülénél fogva rángatta ki és úgy üvöltözött vele, hogy mikor én a lépcsőházban jöttem, hallottam. Én nagyon bírom a néha gyilkos humorát, de ezért is csak vidéki bunkónak nevezte. Az anyukája tud róla, de nem csinál semmit, őt kényezteti, vele nagyon rendes. Mivel vigasztaljam? Ha lány lenne azt mondom oké, lakjon nálunk pár napig, volt már rá példa, mikor váltak egy barátnőm szülei, de ő fiú és nem tudom hogy mit csináljak, szörnyen érzi már magát. Már elvette a srác gitárját is, pedig nem tud nélküle élni, mintha tőle vennék el a drágalátos szivarjait...Már nem szeretek náluk lenni ha otthon van az az idióta.

13L


2011. júl. 4. 23:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem szabad annyiban hagyni a dolgot, ki tudja mi lesz a vége, de ha ez annyiban marad, akkor jó biztos, hogy nem.
2011. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ma már nagyon ki volt készülve szegény...csak írt egy SMS-t, hogy nem baj-e ha átjön, aztán átért és el s aludt a nappalinkban. Mire felkelt elmesélte, hogy nem tudott aludni két napja mert mindig cseszegette valamivel éjszaka a mostohaapja. Normális ez az ember, hogy a dühét egy teljesen ártatlan 13 éves fiún vezeti le?
2011. júl. 5. 23:01
 13/19 anonim ***** válasza:

nem, nem normális

anyukáddal beszéltél már a dologról?

2011. júl. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem merek...anyukáink jó barátnők és nem akarom, hogy esetleg ők is összevesszenek.
2011. júl. 6. 10:09
 15/19 anonim ***** válasza:

A barátod a sulijában beszéljen mihamarabb az osztályfőnökével vagy egy megbízható tanárával! Ők biztosan tudnak segíteni neki, hogyan tovább! Addig Te annyit tehetsz, hogy a barátod mellett állsz és vigasztalod, ha kell!

Ez szörnyű. Ha velem lett volna ilyen szitu kamaszkoromban, én lány létemre biztosan nekimentem volna és lerúgtam volna a t*keit. Hihetetlen, milyen emberek vannak. :((( Bár az ilyeneket nem nevezném embernek...ez egy elmebeteg.

Mindenképpen írj, hogy milyen fejlemények vannak!


26/L

2011. júl. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Iskolában nem tud segítséget kérni, egyrészt mert nyár van, másrészt meg elég "bajos" haverjai vannak és annak ellenére, hogy ő ártatlan, utálják a tanárok, mert velük lóg. Én is szobafogságot kaptam ezért csak SMS-ezni tudunk, és eléggé ki van már készülve..
2011. júl. 6. 14:00
 17/19 anonim ***** válasza:

Először is nagyon sajnálom szegényt.Te pedig igazán rendes vagy,hogy mellette állsz,nem is kérhetne jobb lány barátot,mint te,büszke lehetsz magadra.Szerintem:

*szólj apukádnak esetleg ő helyreteszi

*ha az anyukáitok jóba vannak aluhatna nálatok nem kell félreérteni senkinek se

*vagy mivel nyár van utazzon el nagyszülőkhöz vagy valahová sulikor pedig szóljon a tanároknak és próbáljon jobban viselkedni:)

2011. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hát, 7 év alatt eléggé elcseszte az imdzsét a suliban (tényleg teljesen véletlenül szétszedtek egy csocsóasztalt, egy mozdulattal szétszedte a háztartástan terem konyhaszekrényét, letört egy bordásfalat, stb..):D Anyuval beszéltem, ha legközelebb ilyen vészesre fordul, hogy megüti, elalszik nálunk a nappaliban, ez megoldva. Remélem jóra fordul:(
2011. júl. 6. 22:19
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csomagoljon össze a fiú és szökjön meg.
2011. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!