Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 19 éves lány leszek összel,...

19 éves lány leszek összel, és nem engednek el 2 napra a b. nömékhez hát miez?

Figyelt kérdés
Ki vagyok akadva teljesen nem értem nagykorú vagyok mindjárt 19 leszek hogy vegyem rá őket hogy most hétvégére engedjenek el?am nem igazi szüleim (nevelőszüleim de csak a pénzért...de ezt hagyjuk)ötlet? de am idösek nyugdijasok de akkor is!!! Help
2011. jún. 28. 16:59
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

ez nem sajnáltatás kérlek szépen

A sajnáltatás az lenne ha én itt elkezdenék siránkozni össze vissza összekevered a két dolgot..

2011. júl. 3. 18:41
 32/34 anonim ***** válasza:

de,pont h siránkozol,h nem engednek,ha elmész akkor kiraknak...

ha tűröd,ilyen liba vagy akkor megérdemled.gyerek vagy mert azt hiszed csak a pénzedet nyulják le,ha igy van akkor mutasd meg h ebböl a pénzböl te egyedül is elvagy....tőlük külön.

2011. júl. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
mégis hány éves vagy hogy ennyire tudod mivan velem? amugyse tudod miket éltem át szóval jobb ha leállitod magad...
2011. júl. 4. 10:11
 34/34 anonim ***** válasza:

Akkor ne itt kérj tanácsot.

29 vagyok amugy,van egy kisfiam,igy tisztában vagyok vele egy gyerek nevelése mennyibe kerül és mennyit kaphatok az államtól.

te 19 évesen gyerekebb vagy mint a kortársaid.öcsém ennyi idősen már elköltözött otthonról,barátnőjével élt....és nem nyavajgott mint te.

2011. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!