Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 19 éves lány leszek összel,...

19 éves lány leszek összel, és nem engednek el 2 napra a b. nömékhez hát miez?

Figyelt kérdés
Ki vagyok akadva teljesen nem értem nagykorú vagyok mindjárt 19 leszek hogy vegyem rá őket hogy most hétvégére engedjenek el?am nem igazi szüleim (nevelőszüleim de csak a pénzért...de ezt hagyjuk)ötlet? de am idösek nyugdijasok de akkor is!!! Help
2011. jún. 28. 16:59
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem, 19, pláne 23 évesen nem engednek el? Ne haragudjatok, miért nem álltok meg a saját lábatokon, ha ennyire rossz otthon?

Tény, hogy nem normális dolog felnőtt embereknek megmondani, hogy nem mehet ide vagy oda, de nektek is tudni kéne lépni. Ha meg nem tudtok, az nem hiszem, hogy csak az ő hibájuk, nem hinném, hogy sakkban tartanak. Elrontják az életed, ha lelépsz, mivel?

Nekem bár jó viszonyom volt anyámmal, de 18 évesen úgy döntöttem, saját életet szeretnék élni. Levelezőre jelentkeztem egyetemre, mellette elmentem felszolgálni, és el tudtam költözni. Később autót is tudtam venni, és nem kellett lopnom, csalnom.

És nem hiszem, hogy egyedül vagyok így a világban.

2011. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nem a pénzért csinálják h ott idegesited őket....azt a pénzt nem magukra költik,szerinted miböl van ruhád,kajád,miböl fizetik a sulidat???
2011. júl. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Jó fizetik igen de mihelyt 18 lettem joval kevesebb pénzt kapnak utánnam és mondták hogy ez sokáig nem mehet hogy kevesebebt kapnak mert nekik nem marad és hogy menjek elfele...


dolgozni akarok nyáron csak még nem vettek fel sehova :S

Szeptembertöl meg suli de elköltözök innen vagy albérlet v-kivel vagy valami csak nemtudom hogy a tanulást össze e tudnám hozni a munkával.. :S

2011. júl. 1. 13:26
 24/34 anonim ***** válasza:
Sok embernek sikerül melozni suli mellett...amugy csodálkozol?mert ha igen,akkor még gyerek vagy:ugyanazok az igények,ugyanazok a fizetnivalok,és ők meg kevesebb pénzt kapnak....
2011. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

áááá én azt értem de öket csak a pénz élteti semmi más mindenben a pénzt látják pedig már nyugdijasok..


Velem megutáltatták a pénzt én azért akarok dolgozni hogy pl segitsek másokon vagy szeressem amunkám és nem csak a pénzért..

Neken az életem nem a pénz körül fog forogni.Látom mennyire tudatlanná tudja tenni az embereket a pénz, pedig az nem boldogit és ök sem boldogok minden nap szidják egymást veszekednek..stb :/

2011. júl. 1. 13:35
 26/34 anonim válasza:

az ilyen szülőket nem értem, nekem 17 évesen, megalapozták a jövőmet: kaptam egy kis paraszt házikót, jobb mint a semmi. Viszont nagyon sajnállak, én azt nem bírom, ha már a kupi miatt kiabálnak...oké, édesszülők. Például nekem nagyszüleim, akik ugyszintén nyugdíjasok engedékenyebek a szüleimnél is! hát, család válogatja...

Van értelme szeretet hiányosan ott laknod? szerintem nincs, lépj valamit, mert ez így csak roszabb lesz.

2011. júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
49%
Most felesleges sajnáltatnod itt magad,ha nem tetszik lépsz....
2011. júl. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

SZÉPEN FOGOD MAGAD RAKSZ EL RUHÁKAT ÉS ELMÉSZ A BARÁTNŐDHÖZ !!! :))

Könyörgöm ha valaki felnőtt oda megy ahova akar már nem parancsolhat neked..

Most elképzeltem xĐ elmész ő utánad küldi a zsarukat hogy elment a lánya hozzák vissza, mert aggódik :D Rendőrök: -Kérjük az adatokat! Először is hány éves??

Anyud- 19...

Rendőr- Bas.sza meg magát, hogy ilyenekkel csesztet van jobb dolgom is-e...

2011. júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Nem küldene utánam rendörök atyáám de ha hazajönnék mehetnék is el innen ugy kirugnának hogy lábam nem érné a földet.. és hova mehetek?hát sehova xd
2011. júl. 3. 12:28
 30/34 anonim ***** válasza:
Mondom h ha sajnáltatod magad annak nincs értelme...ha igy állsz hozzá,akkor nem vagy életképes...keress egy albit menj dolgozni és ennyi.
2011. júl. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!