Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 19 éves lány leszek összel,...

19 éves lány leszek összel, és nem engednek el 2 napra a b. nömékhez hát miez?

Figyelt kérdés
Ki vagyok akadva teljesen nem értem nagykorú vagyok mindjárt 19 leszek hogy vegyem rá őket hogy most hétvégére engedjenek el?am nem igazi szüleim (nevelőszüleim de csak a pénzért...de ezt hagyjuk)ötlet? de am idösek nyugdijasok de akkor is!!! Help
2011. jún. 28. 16:59
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
akkor mondd meg, hogy bemész a gyámügyre és kéred a családit a te nevedre.Az neked jár
2011. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
xĐ egyre jobb ötletek jo akkor már aznap este nem lesz hol aludnom..ismerem öket..:S
2011. jún. 28. 18:50
 13/34 anonim ***** válasza:
52%
Jól kihasználnak mit ne mondjak.
2011. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
már felnőtt vagyok, oda megyek ahová akarok, ráadásul a barátnőmhöz megyek csak! ha nem engedtek el, megyek magamtól.ezzel nem értek el mást, csak hogy máskor el se kéreckedjek.cső.
2011. jún. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
te azt írtad a pénz miatt tartanak.akkor kétlem,hogy kiraknának
2011. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
megtennék hidd el..
2011. jún. 28. 21:37
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kérheted az elhelyezésedet egy másik otthonba, de mivel már nagy korú vagy, lehet, hogy egyedül is képes lennél boldogulni... Keress munkát, lesz pénz, tudsz bérelni vmit... max keresel lakótársat...
2011. jún. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:
ijenek az örögek bocsi h ezt irom az énnagyim is sajna ien...pl. most nyáron is tanulnom kell meg iesmi...és énse tudok mitcsinálni vele..1szerüen ien és kész.sehogyse lehet rávenni h nekem wan igazam.wagy lehet h tudják h neked/nekem wan igazad/igazam csak nem érdekli ez nemlehet???
2011. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
ök hittül állitják h nekik én sztem elköltözök pokollá teszik az életemet..ettől még a halál is jobb..
2011. jún. 29. 13:48
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nyugi van ettől rosszabb is. 23éves vagyok és én sem mehetek sehova.

Még dolgozni jártam anyám ki volt akadva ha fél órát a barátnőmmel mertem beszélgetni.

Most, hogy munkanélküli vagyok én csináljak mindent. Pakoljak, főzzek, mossak stb. stb.

Barátnőimmel nem mehetek el, barátommal nem lehetek együtt csak ha ő is itthon van. Ha bulizni megyek akkor is az utolsó busszal kell hazajönnöm.

Több mint egy éve vagyok együtt barátommal de én még soha nem aludhattam ott és 2-3havonta mehetek ki csak hozzájuk.

Szerinte ez a normális. Szerintem nem. Ezért keresek egy olyan munkahelyet ami messze van a mi kis falunktól és hagy maradjon egyedül. Apám már lelépett külföldre így egyszer csak egyedül marad.

2011. júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!