Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti nem unjátok már...

Kamaszok! Ti nem unjátok már ezeket az okostelefonokat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 15:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 2-3 hónapos Galaxy Ace-m van de nem unom. Az osztályunkba az X8 sokaknak van. Jó telefon, de vannak hibái: nincs multitouch, vastagság meg ilyenek. Az ace sem hibátlan: a videógelvétel minősége, a vastagság (pont ezért szeretem mert olyan nagy telefon és vastag :D) stb.
2011. jún. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

nekem x10mini pro-m van.

én nagyon szeretem.tökéletes kamera,játékok,és wifi.*-* bármikor netezhecc,ezt h lehet már unni.?


amúgy az osztályban szinte mindenkinek sima sony ericssonja van/vagy aza sz.r samsung érintőképernyős..1-2embernek samsung galaxy s,1embernek samsung galaxy mini..meg azt hiszem mst 1 csajnak lett u.olyanja mint nekem.: ) szerintem tökéletesen megfelel 1 alap telefon is,nekem is egy sima sony-m volt 3évig,ezt is csk azért vettem mert elromlott,és a céges pontok miatt,+2év hűséggel megkaptam 12.000-ért.


14L

2011. jún. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Nálam az érintőképernyős telefon szóba sem jöhet, mert ha a mostanit nem dobom le egy nap háromszor, akkor egyszer se.

Nekem egy Sony Ericcson Zylo-m van, de imádom.

Felcsúsztathatós, viszonylag szép képeket csinál, a kamerája is jó, a zene kicsit halk rajta de vettem hozzá hangfalakat.

Nem tudnék vigyázni rá és hamar tönkremenne. Ráadásul ha vennék egy okostelefont, akkor egy idő múlva már nem is lenne annyira jó, mert megjelenik egy újabb, egy jobb.

Tehát nekem tökéletesen megfelel a mostani.

2011. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
0%

egyre többen azért tartják olyan nagyra magukat mert nekik iphone-juk van, és hát az "hűűdemilyenszuper" és menő... -.-

nekem samsung corby van, mivel ki szerettem volna próbálni az érintős telefonokat, de eldöntöttem hogy az első adandó alkalommal vissza szeretném cseréltetni egy gombosra. :)

14L

2011. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 14:22

belőled is csak úgy sugárzik a tudás, a samsung corby mióta okos telefon? attól még hogy érintő képernyős nem lesz okos telefon. Te ne is vegyél okos telefont úgy sem tudnád használni semmire. Te maradj a Nokia 3310-nél annak könnyen megtudod tanulni a használatát te is.

2011. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Nem beszélt semmilyen okostelefonról, érintősről beszélt.

Szerintem tisztában van vele hogy az nem okostelefon, csak leírta hogy neki a sima érintős sem jött be nagyon.

Nem kell rögtön kaffogni.

Zylos voltam.

2011. júl. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Kedves Zylos, a kérdés az okos telefonokról szólt nem arról, hogy neki bejön e az érintős telefon vagy sem, tehát ebben az esetben is hülyeséget írt.
2011. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést, igazat adok.

Zylos.

2011. júl. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem unom nekem galaxy s2 van
2011. aug. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!