Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti nem unjátok már...

Kamaszok! Ti nem unjátok már ezeket az okostelefonokat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 15:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
95%
a mi osztályunkba például sokaknak nincs okos telefonjuk, és egyáltalán nem gáz, az a gáz ha valaki csak menőzni veszi aztán fullra nem tudja használni, na az gáz.
2011. jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Én nem unom, mivel most kaptam egyet. eddig csak egy régi telóm volt, csak telefonálásra használtam, zenelejátszóm tönkrement, úgyhogy nekem most újdonság, és nagyon tetszik. De eszembe se jutna senkit lenézni, inkább azt, aki csak a márka kedvéért veszi meg és aztán semmire se használja.
2011. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
egy ismerősömnek nincs okostelefonja (pedig nem falun lakom) épp ezért nem gáz ha nincs. amúgy nem unom, mert nem is láttam még élőben...
2011. jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
de! karácsonyra új telót kérek mert már elromló félben van a mostani ami elég régi.. órákig kellett keresnem hogy ne régebbit vegyek mint amimost van de mégse érintőképernyős-óriási legyen
2011. jún. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
54%
Hát nekem van most egy LG KP500, van benne jó is, rossz is. Gondoltam rá, hogy vásárolok egy okostelefont pl iPhone mert azon tényleg sok hasznos dolog is van. De. Az ilyen telefonok 100.000 felett kezdődnek, amikor megláttam az árakat, eldöntöttem, hogy lofa-szt, nekem jó ez is. Egy nagyképernyős mobilt vajon hányszor kell újratölteni, amig egy normális méretüt 1szer..? 2-3szor.
2011. jún. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:40


ZTE Blade, rá lehet tenni Android 2.3-at, és 35.000 Ft körül mozog...

2011. jún. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 katherine^^ válasza:
Nem, nem unom. Nekem bejön^^ És van is :D
2011. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

nekem jó a két éves sony-m amin még véletlenül sincs érintőképernyő :P amire kell arra nagyon is jó

15L

2011. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Dehogy unom,ilyet kérdezni,karácsonyra kaptam az X10 Mini Pro-t hát szuper kezdésnek tökéletes de a kövi az már egy Xperia ARC lesz és ez a következő nincs is olyan távol >D
2011. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

én a Mini Pro-t az első kukába beledobnám, az arc az már más:)

amúgy én még mindig nem értem hogy mit lehetne rajta megunni ezzel az erővel minden technikai dolgot meglehetne unni, meg lehetne mondani hogy gáz ha neked nincs.

2011. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!