Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen táborba mentek idén?

Dóriyyi kérdése:

Milyen táborba mentek idén?

Figyelt kérdés
Ha nem mentek van-e olyan, ahova szívesen elmennétek, esetleg már voltatok ott! (:
2011. jún. 16. 18:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én megyek sporttáborba Siófokra(ottalvós)és megyek fotós táborba is ami pedig napközis
2011. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

GameStar tárbor^^

2011. Július 16 - 22.


A tábor helyszíne: Velence, IFI SZÁLLÓ (Tópart utca 51)

39 000 Ft/fő (tartalmazza a napi 3-szori étkezést, a teljes szállásdíjat).

úgy várom :)

~14/L~

2011. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

a színjátszótáboros vagyok.

itt természetesen bent lehet aludni, és a pénzzel se vagytok elmaradva, hétfőig lehet befizetni.

reggeli, ebéd, vacsora van.

délelőtt tornázunk (ezt nem olyan tesi órás bemelegítésnek kell venni:D általában megy egy halk zene és arra csinálunk mozdulatokat, átmelegítjük a testünket stb:D)

aztán ebéd

délután mindenki a saját csoportjával van(most azt hiszem csak két csoport fog indulni)

ilyenkor játszunk, improvizálunk, beszélgetünk. az első este pedig van egy gála, amin feladatokat kell végrehajtani. olyan gólyatábor szerűség :D

és a csoportok egész héten improvizációs gyakorlatokkal állítgatnak össze egy "darabot" amit természetesen ők találnak ki saját élményeiket belefűzve és az utolsó nap ezt bemutatják a többieknek :D nagyon szórakoztató szokott lenni:)


nagyon fontos, hogy meg legyen a létszám, úgyhogy mindenképpen írjatok nekem egy e-mailt :)

2011. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én megyek Aiido-táborba(japán küzdősport, nem karate)..

tavaly is voltam, nagyon nagy élmény...Nem is a programok, bár azok is nagyon jók, hanem a társaság..:)) ott lesz a legjobb haverom is*-*

ez ilyen sátortábor, 1hetes, de mi rend szerint kiviszünk 2 matracot és azon alszunk...kb. 3-4 órát+a vonaton xdxd

egyszerűen imádoom♥

13/L

2011. jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!