Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen táborba mentek idén?

Milyen táborba mentek idén?

Figyelt kérdés
én kinéztem egyet, az angol a hegyekben megnevezésűt, Börzsönyben lesz, és érdekelne, ha voltatok e már ott, mi a vélemyényetek róla?! Vagy ha más táborba voltatok/mentek, akkor az milyen volt/lesz? Vagy ajánlhattok akármilyen tábort, ami 15 éves lánynak való, és ah egyedül megyek, akkor is tudjak barátkozni, vagyis jó legyen a társaság:))
2011. máj. 27. 16:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

békatáborba (itt így hívják a gólyatábort) :)

egyébként utánanéztem ennek az angol a hegyekben-nek, és nekem soknak tűnik a nyelvóra...:S szóval én 15 éves lány úgyszintén) nem igazán élvezném hogy ilyen sok a nyelvórám...

én amúgy valami sporttábort választanék:

2011. máj. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Nem megyek táborba, de ha mennék szívem szerint kézilabda táborba mennék:) Imádom a kézilabdát, közel 2 éve játszok is, bár amatőr szinten :D Ma volt az utolsó meccsünk az idei szezonban, ami elég jól sikerült:)

Nekem is szempont, hogy jól érezzem magam, új embereket ismerhessek meg. Szerintem ezt egy kézilabda tábor adná meg nekem!:)

16/L

2011. máj. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
semilyenbe...még nem is voltam soha
2011. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Én színésztáborba szeretnék menni Kecskemétre, de nem tudom, hogy meg tudjuk-e majd valósítani.
2011. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
59%

tábor?:D szerencsére sehova végre lazított anyám a pórázon :)

le haverokkal balcsira bulizunk stb :)

15L

2011. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 :) :) :) ***** válasza:
65%
Én megyek egy ilyen hiitan táborba(nyugii,nem olyan hittan tébor hogy mindig imádkozás meg ez megy :D).Meg talán Balaton sóstóiba de azt még nemt tudom mert anyummal még nem beszéltem(nem m.o-i vagyok ukrajnai),na meg nem is olyan olcsó de pont akkor lesz a szülinapom ugyhogy akkor majd ezt kérem :)Na meg biztos lesznek kisebb nyaralások és egy nagyobb is..De most szivesen mennék bármilyen táborba csak nemtudom hova mehetnék még :(
2011. máj. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Semmilyenbe, még én sem voltam táborban, de nem is nagyon érdekel, inkább a nyaralás. *-* :)
2011. máj. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
mindig is utáltam a táborokat, de anyám minden évben elküld... :(most vmi kosártáborba megyek. és majdnem elküldött önismereti táborba. mondom megőrültéééél??!)
2011. máj. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
tánc, angol és hittan tábor :))
2011. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
10 nap tirolban(ausztria);egy hét egy haveromnál a balatonon; egy hét erdélyben; egy hét családi nyaralás.
2011. máj. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!