Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen táborba mentek idén?

Milyen táborba mentek idén?

Figyelt kérdés
én kinéztem egyet, az angol a hegyekben megnevezésűt, Börzsönyben lesz, és érdekelne, ha voltatok e már ott, mi a vélemyényetek róla?! Vagy ha más táborba voltatok/mentek, akkor az milyen volt/lesz? Vagy ajánlhattok akármilyen tábort, ami 15 éves lánynak való, és ah egyedül megyek, akkor is tudjak barátkozni, vagyis jó legyen a társaság:))
2011. máj. 27. 16:14
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
sok féle tábor van. ha van sok pénzed, akkor mehetsz bárhová. it takes ONLY money!!!!
2011. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Semmienbe, max ha lesz golya táborom, amugy is bnömmel kettesben megyek Dániába. :D
2011. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

tegnap 21:00 vagyok:)

A linket megköszönném, mert csak azt szeretném tudni, hogy milyen lehetőségek vannak, mondjuk jövőre:)

2011. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Semmilyenbe hála az égnek, 17 évesen már nem olyan könnyű anyáméknak betenni engem egy ilyen szutyok táborhelyre "itt ellesz a gyerek foglalva, és rajtunk se fog lógni" elgonolással. :D
2011. jún. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

utolsó előtti a link: [link] :)

utolsó válaszoló: nem azért megyünk táborba, mert a szüleink úgy döntöttek, és hogy ne lógjunk a nyakukon, hanem azért, mert Ők igenis kifizetnek több tízezreket, netán százezreket is.:) és ők nem azt szeretnék, ha esténként bandáznánk a városban, hanem tanuljunk meg például egy másik nyelvet, jobban teniszezni, vagy csak szimplán barátkozzunk, és legyünk nyíltabbak :)

2011. jún. 7. 15:26
 26/29 anonim ***** válasza:

pontosan!:)

Én is azért mek angol-tenisz táborba :D

2011. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló, angol tenisz táborba tudnod kell teniszezni?:$ avgy tenisztudás nélkül is elmehetsz?:$ és küldenél nekem egy linket a táborról?:)
2011. jún. 8. 14:46
 28/29 anonim ***** válasza:

Nem igényel tudást!:D

Persze csak az a baj,hogy Békés megyében van,nem t. te hol laksz!:)

2011. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Sziasztok! aki az angol -tenisz táborba megy ô véletlenul nem a funsides táborba megy a Balatonra? :) én oda megyek csak angol-lovas táborba:) esetleg itt a link: [link] 13/L
2011. jún. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!