Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikor engednétek a lányotoknak...

Mikor engednétek a lányotoknak hogy járjon egy sráccal?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 16:05
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Sziasztok, én 17 éves vagyok és az apáca-elv szerint nevelnek, pontosabban nevelnének. Utálom amikor elmennék biciglizni, az anyu első kérdése, hogy: ki vár, hogy ennyire sietsz? Ha azt mondom senki, el akar jönni velem, pedig egyedül ki tudom engedni a gőzt, de vele nem. Ezt nem érti meg. Ha azt mondom xy vár, akkor az köv. kérdése: mit akar tőled az a fiú?, vagy le akarsz feküdni vele?

Nem azért, de szerintem ez nem normális. Az unokatestvéremet sokkal szabadabban fogják, mégis normális, rendes lány. (Lényegében egykorúak vagyunk.)

Én még rendes is vagyok, nem lázongok, nem húzok el amikor azt mondják maradjak. Egész jól megúszták a tinédzser éveimet.Nincs egy év, és nagykorú leszek, de anyu most gondol arra, hogy éjfélig elengedjen bulizni...Eddig nem is mehettem, igen soha.

Kérdeznék valamit, hogyan menjek el barátokkal bulizni, ha nem tudok kialakítani szociális kapcsolatokat?? Mert azt pont nem tudok. 16 éves koromig sehova se mehettem, hacsak vmelyik szülőm nem jött velem, esetleg a bátyámmal néha elmehettünk fél órára. De ha késtünk, akkor már szobafogság volt a büntetés...5 percért is.

Akkor ez most hogy is van?Ja, és igen volt néhány barátom, nem túl komolyak, csak szórakoztam kicsit. És anyu csak az utolsóról tud, akitől szépen el is tiltott. Méghozzá úgy, hogy nem mehetek el itthonról. Szép, nem?

Várom azok segítségét, akik tudnának megoldást adni erre a beteges ragaszkodásra, mert én nem tudom már hogy mit tegyek. Konkrétan úgy érzem megfojtanak...

17N - Málna

2011. júl. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem írhatsz nyugodtan.

2011. júl. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit jelent a "járás"? 13-14 évesen a lányom nyugodtan eljárhatna moziba, fagyizni, bringázni fiúval. Ez ellen semmi kifogásom nem lenne. De szerelmes éjszakát még ne akarjon eltölteni a kiválasztottal...
2011. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Délután 2 és fél 3 között!!! Jóból kicsi kell.
2012. márc. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Ugyanmár ha megszabod h mikortól szabad akkor csakazèrt iy korábban kezdi majd.èn 13 èves kortól simán engednèm.
2012. szept. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!