Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Meg engednétek a...

Szülők! Meg engednétek a lányotoknak, hogy? (Lent)

Figyelt kérdés

A 14 éves lányotoknak megengednétek, hogy találkozzon egy 19 éves fiúval?(Amiből lehet, hogy kapcsolat lesz)

Ha igen akkor hogyan?Már mint akarnátok előtte találkozni a fiúval?


Köszönöm előre is:)


2011. júl. 18. 18:20
1 2
 1/19 anonim válasza:
52%

igen, ha nem engeded meg neki megoldja máshogy és mivel nem fogsz rola tudni sokkal nagyobb lehet belöle a baj.

inkabb beszelj vele, legyél vele joba mondd el neki a szex veszélyeit ilyen fiatalon stb

2011. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Én vagyok a 14 éves lány:D

A szüleimmel jó viszonyba vagyok.Tudják, hogy nekem mindig is az idősebbek jöttek be mert a koromhoz képest fejlettebb vagyok:)

2011. júl. 18. 18:32
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engedném neki, felügyelet mellett. Mondjuk nálunk. 14 éves kislánynak az bőven elég. Nem szeretném abortuszra vinni, mert a 19 éves fiú bemesélte neki, hogy majd vigyáz...
2011. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

elsö valaszolo vagyok.

világos! és nem akarnak elengedni?

2011. júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Hét nem tudom. Egy 14 éves lány legyen bármilyen fejlett mégiscsak egy gyerek, egy 19 éves fiú meg már felnőtt (legalább is annak számít). Én nem nagyon örülnék neki. Szerintem ebben a korban más kellene, hogy legyen az érdeklődési körük. 5 év múlva ok
2011. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Az én 14 éves legjobb barátnőmnek a barátja 20 éves. (mikor összejöttek akkor a barátnőm 13 volt, a barátja 19)

Én nem hiszem, hogy örülnék, ha a lányom egy nála 6 évvel idősebb pasival szeretne járni, nekem is szerintem enyhén szólva anyukámék ki lennének akadva. :D

Amúgy a barátnőm mikor összejött a fiúval, akkor a fiú azt mondta, hogy ő még nem akar a barátnőmmel lefeküdni, megvárja, amíg a barátnőm fel lesz rá eléggé készülve, mégis nemrégiben lefeküdtek egymással...

2011. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Ja, pedig a barátnőm azt mondta előtte, hogy ő amíg be nem végeztük a 8.-at, addig nem akar senkivel sem lefeküdni. Most pedig mikor 7.-esek voltunk, mégis megtette, és szerintem korai volt még.

2011. júl. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én beszélgetnék a lányommal, felvilágosítanám( 14 évesen már rég fel volt) és mondanám neki hogy hívja át hozzánk. Ha lenne alkalmam kettesben lenni a fiúval akkor megkérdezném mik a tervei, minek tanul, hol lakik stb.

Én ebédre hívnám mondjuk, szólnék a lányomnak hogy kérdezze meg hogy mit szeret és megfőzném.Ha szimpatikus a srác akkor mondanám a lányomnak hogy felőlem oké a kapcsolat, viszont ha nem az akkor elmondanám neki a problémáimat , amiket szerintem biztosan megértene.

31.N

2011. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:D

Én semmiképp sem fogok vele lefeküdni.Ő is azt mondja nekem, hogy tud várni és neki fontosabb az, hogy én mit szeretnék.

De ha ő mégis erőszakoskodna akkor ott hagynám.Nem lennék rá képes.

Még nem szóltam a szüleimnek.Kicsit félek attól, hogy mit szólnak mert ők szerintem nem arra gondoltak, hogy 19 éves fiúval jövök majd össze.De a fiú részéről nem lenne kínos ha átjönne ebédre már 1 talin?

Én arra gondoltam, hogy az Apukám(és még talán az Anyum is) elvinne egy plazaba mert ott taliznánk és előtte ők így hárman beszélnének.Vagy akár közösen beülnénk vhova.

Az nem jó ötlet?

2011. júl. 19. 10:47
 10/19 Kobuta válasza:

Biztos szeretném megismerni a fiút, mert egy 19 éves srác mást akar egy kapcsolattól, mint egy 14 éves lány. Nekem van két huszonéves fiam és két lányom is. Másképp dübörögnek a hormonok.

Mindenképp szeretném feltérképezni a fiú egyéniségét, viselkedését, hogyan fog reagálni a lányomra.

Nagyon kell bízni abban, hogy jól alapoztuk a nevelésüket és okos döntéseket is tudnak hozni (főleg amikor mi nem látjuk és nem hozzuk őket zavarba).

Jelzem jaj lenne annak a fiúnak, aki görbe szemmel nézne a lányomra! A sóspuskát azért előkészíteném.

2011. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!