Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Meg engednétek a...

Szülők! Meg engednétek a lányotoknak, hogy? (Lent)

Figyelt kérdés

A 14 éves lányotoknak megengednétek, hogy találkozzon egy 19 éves fiúval?(Amiből lehet, hogy kapcsolat lesz)

Ha igen akkor hogyan?Már mint akarnátok előtte találkozni a fiúval?


Köszönöm előre is:)


2011. júl. 18. 18:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondom őszintén, hogy ugyan én nem vagyok szülő én is 19/L vagyok, de én biztos nem engedném el a gyerekem 14 évesen egy 19 évessel. Nagyon sok fiú barátom van szinte mindig együtt lógunk vagy bulizunk és hát amiket maguk között megengednek csajokkal szemben sokszor annyira felháborít hogy ki kell osztanom őket :D viccet félre téve nem hiszem, hogy jó ötlet. Figyelj, mindenki azt mondja tudok rád várna. Aha... Majd mikor már teljesen bele vagy zúgva pár hónap múlva akkor már elhiteti veled hogy nem lesz semmi baj szeret stb. Nekem is van pár ilyen ismerősöm aki 14-15 éves volt mikor összeállt egy 20 éves sráccal, aztán ő is pár hónap után beadta a derekát. A szerelem ilyen. Elvakít. De a te döntésed, a te életed. Egyébként meg az egyik válaszoló írta h 28 éves és az ő osztálytársai még mindig együtt vannak. Ez nagyon szép, de azért eltelt 10 év és tíz évvel ezelőtt azt se tudtam mi az h szex meg maszturbáció ma meg 12 éves kislányok vesztik el a szüzességüket és ciki egy osztályban ha valaki még szűz. Na szóval, sztem beszélj a szüleiddel először hogy egyáltalán mit szólnak hozzá de ha nem támogatnak akkor inkább hagyd a csudába a fiút ha tényleg érdekled akkor így is bebizonyítja h tényleg érdekled.
2011. júl. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én írtam az ebédeset.

Én simán elhívnám ha a lányomnak is tetszene az ötlet, szerintem próbálj meg beszélni a szüleiddel és először a "lájtosabb" találkozási módszereket ejtsd neki :-)

2011. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonló helyzetben voltam mint Te. Háromszor találkoztam az én 19 éves fiúmmal a szüleim tudta nélkül.Harmadik találkozón megöleltük egymást szóval akkor még csók meg ilyenek nem voltak.Utána anyukámnak szépen beadagoltam a szituációt,hogy van egy nagyon szimpatikus 19 éves fiú,akivel elég komolyan gondoljuk a dolgokat. Anyukám azt mondta mutassam benekik,majd ő beszél apával,mert ő tipikus lányos apuka,szóval nehezen viseli az ilyen dolgokat. :D Ebédre meghívtuk és ott a szüleimmel szépen elbeszélgetett.Annyira büszke voltam rá komolyan :D Elmondta nekik,hogy nagyon szeret,és szeretne jobban megismerni ha beleegyeznek.Szeretne elvinni kirándulni,moziba,strandolni ahova csak elenegdnek vele. Anyukámat hamar az ujja köré csavarta,nagyon megkedvelte,és kis idő után apukám is elfogadta,főleg amikor odament hozzá segíteni autót szerelni,na az megint nagyon jó volt :D Onnantól már apu is jobban állt a dologhoz. Szóval az én szüleim belementek a dologba,pedig Apukám nagyon félt mindentől,én vagyok az ő egyetlen pici lánykája:D :)) Sok szerencsét! :)

14L

2011. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Utolsó:)Nagyon szerethet az a fiú:)És milyen kedves:))
2011. júl. 21. 08:58
 15/19 anonim ***** válasza:
70%

szerintem mondd azt anyudéknak, hogy a barátaiddal találkozol, és randizz a sráccal. ha tényleg összejöttök és lesz belőle valami, csak akkor mutasd be anyudéknak, mert különben : 1, elijesztheted a fiút, 2, ha nem jön össze akkor tök fölöslegesen erőlködtél anyudék meggyőzésében.

14/L

2011. júl. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 :) :) :) ***** válasza:
Némrégen még azt mondtam volna hogy igen de néhány napja láttam,hogy egy barátnőm(14)hogy kiborult és hogy mindig nemtette tul magát tul az exén pedig féléve szakitottak...elég durván szakitottak..nagyon sajnáltam szegényt és nem kivánom ezt a lányodnak(amugy az exe is 19)Szóval most inkébb azt mondom,hogy nem..biztos tiltakozni fog ez ellen de hidd el neki is jobb lesz..bár kitudja az is lehet hogy az ő kapcsolatuk jól sülne el..
2011. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

14 évesen csak úgy engedném, hogy nálunk találkozzanak. Mondjuk hívja el egy ebédre, vacsorára, hogy megismerhessék a szülők, tudják, kiről is van szó. Ha látnám, hogy a srác normális, nem iszik, nem narkózik, nem sunyi, akkor áldásomat adnám a komoly kapcsolatra is.


27/L

2012. ápr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 14/L vagyok.fél éve már,hogy van egy 18 éves barátom.Elmondtam anyának,amikor megismertem,hogy nagyon kedves fiú,és hogy én is,és ő is komolyan gondolja az egészet.Néha leültettem magam mellé,amikor beszéltem a barátommal facebook-on,végig nézte,és akkor mondta,hogy hívjam el hozzánk.(Akkor már együtt jártunk pár napja) Elhívtam,vacsoráztunk, beszélgettek, anyunak nagyon szimpatikus volt. Nevelőapám ilyenekbe nem szól bele, de persze ő is elmondta róla a véleményét,és neki is tetszett ez a fiú.Ma már lassan fél éve,hogy együtt vagyunk,rengeteget jár hozzánk,nagyon sokat beszélget anyuval,együtt ebédelünk,együtt megyünk el a boltba,anyu én és a barátom.Nagyon megkedvelték,anyu meg is hívta a ballagásomra is. Szerintem mesélj anyukádnak róla,rengeteget,még a rossz oldalát is! Mert ha csak a jó oldalát mondod,akkor tudni fogja hogy van rossz is és azt nem akarod elmondani. Én lefeküdtem vele,egyáltalán nem bántam meg,anya is tud róla, utána anyával 3 órát beszélgettünk,a védekezésről meg ilyeneketről.Ezt csak azért írtam le,mert az elején és is úgy voltam vele,hogy én biztos nem fogok vele lefeküdni.De megtörtént és egyáltalán nem bántam meg! Szeretem,nagyon,egyre jobban,és ő is engem.
2012. máj. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Úristen..Ez nagyon aranyos!:)))

De jó, hogy így rád talált a szerelem!:D

Én nem jártam ilyen nagy sikerrel..

Ott tartok, hogy félek minden pasitól..majdnem megerőszakoltak, eddig csak kihasználtak..

És ráadásul reménytelenül szerelmes vagyok az volt barátomba:(

2012. jún. 2. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!