Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Engednétek a lányotoknak?

Szülők! Engednétek a lányotoknak?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő...

15 éves lány vagyok (egy hónap múlva 16), barátom 17.Alig egy hét múlva lesz, hogy egy éve együtt vagyunk. Egy elég erős gimiben tanulok, 4,4 feletti átlagom van.

Arra gondoltam/gondoltunk, hogy talán eljött az ideje, hogy eme jeles alkalmon először együtt aludjunk (vagy náluk, vagy nálunk). Ja, és fontos még, hogy suliba se zavar bele, mert épp az őszi szünetbe fog esni ez a nap. Nem szeretnénk rendszert csinálni belőle, csak nagyon szeretjük egymást, és jó lenne, ha ennek a napnak mind a 24 óráját együtt tölthetnénk.

Tehát a kérdésem az, hogy lehetséges-e, hogy ebbe belemenjen egy szülő.

És ha igen, akkor van-e ötlet, hogy hogy próbáljam megkérdezni anyut.

Előre is köszönöm mindenkinek, aki (normálisan) válaszol.


2010. okt. 29. 22:56
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Még valami:

Az átlagomat csak jelzésképp írtam, hogy jól teljesítek, ezzel probléma nincs. Meg tényleg nem lenne az, hogy hét közben vagy akár minden hétvégén együtt aludnánk, legközelebb talán a szülinapomon. És a barátom is megbízható (mint már bizonyítja ezt az egy év).

2010. okt. 29. 23:02
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Huu nehez helyzet :)


Ha magamra gondolok a valasz egyertelmuen IGEN :)

Ha lanyomra akkor SOHA :)


Persze tudom, hogy lassan eljon az az ido amikor nem is fogsz otthon lakni (egyetem/fosuli stb), de ez egy anyanak fura erzes lehet.

Amennyiben szuz vagy meg mond el, hogy mar 1 eve egyutt vagytok es eddig nem tortent meg pedig volt ra lehetoseg most sem fog (persze csak ha igaz)

Amennyiben nem vagy szuz mond meg, hogy mar ugy is mindegy...csak kicsit kegyesebben :P

Viszont ha most tortenne meg akkor nem tudom mit is mondj.

En kb elajulnek, pedig nagyon szabad szellemu vagyok.


26 eves anyuka

2010. okt. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ. :)

Most így hirtelen válaszként regényt tudnék írni, de még megvárok 1-2 véleményt.

Ezerszer próbáltam beleélni magam anya helyzetébe, és tudom, hogy nehéz, de ő talán egyszer sem gondolt az enyémbe... :(

2010. okt. 29. 23:20
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ezerszer próbáltam beleélni magam anya helyzetébe, és tudom, hogy nehéz, de ő talán egyszer sem gondolt az enyémbe... :("

Anyukád már volt fiatal, te viszont még sose voltál anyuka, úgyhogy ő jobban át tudja érezni a te helyzetedet, mint te az övét.

Szerintem ha anyukáddal jó a kapcsolatod, mindent elmondasz neki, akkor el fog engedni. Egy normális szülő tudja, hogy ha a gyereke jár valakivel és le akar feküdni vele, ahhoz nem kell ott aludni egymásnál. Ha nagyon akarják a fiatalok, feltalálják magukat, manapság már a vécén, parkban, kocsiban stb. szokás szexelni, ha tiltják a szülők az egymásnál alvást. Nem azt mondom, hogy ez a követendő példa, ha nem engednek el, csak arra akarok célozni, hogy ha már egy éve együtt vagytok, akkor ha nagyon akartatok volna, ezerszer szexelhettetek volna már, és ezt valószínűleg anyukád is tudja.

Mellesleg az én szüleim rettentő konzervatívak, középiskolás koromban még bulizni se mehettem el soha, mégis gond nélkül elengedtek a barátommal nyaralni egy hétre, pedig még csak 5 hónapja voltunk együtt. Igaz, hogy akkor én már majdnem 18 voltam.

2010. okt. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen, ebben van valami. De ne menjünk bele inkább, nem látunk anya fejébe. :)

A kapcsolatunk jónak mondható, de csak azért, mert a kínos dolgokról nem nagyon beszélünk, így nem (vagy ritkán) veszekszünk. Én nem is tudom, hol kezdődött ez a "nembeszélés"... :(

Én sem szoktam (nem is szeretek) diszkóba meg bulikba járni, gondolom nem is engedne. De néha azt is szóvá teszi, ha péntek délután este 8 körül megyek haza (busszal kell). Más korombelieknek sokkal durvább dolgokat megengednek. :(

Másrészt meg nem a szex lenne a lényeg. A barátom tiszteletben tartja, hogy én mit szeretnék, és neki is az a legfontosabb, hogy egész nap együtt legyünk. :/

2010. okt. 30. 00:15
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Én sem engedném anyukád helyében hogy ott aludj a fiúdnál. Annyit engednék, hogy aznap kicsit később gyere haza.

Pedig én még csak 23 éves anyuka vagyok.

Azt hiszem egyedül az tudna meggyőzni, ha a lányom őszintén elmondaná, hogy ő már szeretne lefeküdni a szerelmével, átgondolta, így és így védekezne, és boldogan adná a szüzességét annak a fiúnak, elérkezettnek látja az időt. Persze mellbevágna a dolog, de ha tudnám hogy így gondolja, akkor azt is tudnám, hogy megakadályozni sem tudom.

És akkor már inkább "rendes" körülmények között bújjon össze a fiújával, mint a tiltásom miatt sebtiben a kocsi hátsóülésén.

2010. okt. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%

Egyet értek az utolsóval. Próbáld meg felvázolni a helyzeted. Nem vagy rosszlány ha meg akarod beszélni vele.

Lánykébt ezt tudom mondani..

De anyaként..

Nem,nem,SOHA!!!!!!!!!!Drágassszágom....

Egy hónapos a kislányom.

Rendes tőled hogy megbeszélnéd anyukáddal...

Jelezd felé, hogy korrekt vagy, és ő is megpróbál úgy viszonyulni.

Ha nemet is mond, ne hisztizz, duzzogj. Fogadd el amit mond. Csak felnőttesen.

És könyörgöm gumival!!!!!!!

19/l

2010. okt. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Előzőknek: Nem fogjátok fel, hogy a lány azt írta, hogy NEM akar a fiúval lefeküdni?!

Kérdezőnek: Én is elengednélek. Nem vagy már kislány, egy éve együtt vagy a barátoddal és még mindig szűz vagy. Mi lenne az indok, amiért ne?

2010. okt. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Persze, elengednelek, az alapjan, amit irsz:) A te dolgod, hogy mikor kivel akarsz lefekudni, ebbe anyakent en sosem szoltam bele egyik lanyom eseteben sem.
2010. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
12:35: Bocsi, kicsit felreertheto volt, szoval ertem en, hogy nem akarsz vele lefekudni, es igy meg inkabb erthetetlen, miert ne engedne el anyukad, de ha le is akarnal fekudni a baratoddal, akkor is a te dolgod lenne.
2010. okt. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!