Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 13 éves lányom epillálni...

A 13 éves lányom epillálni akar, Szerintem nincs mit?

Figyelt kérdés
A lányom nem hagy békén ezzel a témával, szerintem nevetséges 10 pihe miatt epillálni ráér ha tényleg!! szüksége lesz rá, de ma szótlan volt rosszúl ébredt fájt a feje nem szólt egész nap álítólag nem aludt éjjel estére belázasodott. hát most tényleg nem tudom a lelki hadviselés számára mennyire komoly de én egy engedékeny szülő vagyok de ha egyszer elkezdi........ tanácstalan vagyok...........eléggé halythatalan vagyok és az hogy megerősödik a borotválástól az nem kamu tapasztalat sőt szerintem még több is lesz..........
2011. jún. 12. 22:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
halythatatlan? OMG! És neked van gyereked embeeeeeeeeeer!
2011. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hol borotváltad le magad, ahol nem kívánod senkinek sem? :O
2011. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Na akkor itt bebejezhetitek mondjuk az utolsó kettő!!! hogy nincs gyereked az tuti!! a másik vannak magánügyek bizonyos dolgok rám tartoznak. végül nagyon sok gyerek irigyli a gyerekeim és el is mondják nekik, hogy nagyon jófejek a szüleitek és szép az anyukád azt mondta a lányom anya úgy örülök, hogy ezt mondják rád az osztálytársaim...... a fiam is csak azt mondja meg kell nézni mást tehát se majom se ufó nem vagyok csak jól szeretnék dönteni és mivel 1 lányom van és 2 fiam így segítséget kértem de nem "MAJMOKTÓL"!!!!
2011. jún. 14. 11:03
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most nem rosszindulatból mondom de az utolsó előttinek az volt a problémája hogy a halythatatnlant nem így kell írni hanem így: hajthatatlan
2011. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem engedd meg az epilálást!

Egy fiatal lánynak borzalmas látni, hogy szőrös lesz mindenhol...csúfolhatják érte az iskolában, és ő maga sem érzi magát jól ezért.

Ráadásul az epilálás jobb és tartósabb, mint a borotválás, mert ritkítja a szőrszálakat.

Szerintem az igényességhez, ápoltsághoz ez is hozzátartozik.

Én 11 évesen, azaz ötödikes koromban kezdtem szőrteleníteni magam mindenhol, egyedül a szemöldökszedéssel vártam 16 éves koromig.

Volt egy osztálytársnőm általános iskola 6. osztályában, akinek nem engedték meg a szülei, hogy szőrtelenítsen. Iszonyat ronda volt a tesiórán rövidnadrágban, hiszen egy egész dzsungel borította a lábát. Nyáron pedig az ujjatlan felsőiből kibuggyant a hónaljszőre, amiről csöpögött az izzadság.


26/L

2011. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
hol akarja epilálni? lábát, a nemiszevét, vagy a hónalját? a lábat és a hónaljat kell sztem, de a nemiszerven a szőr az véd, és azt nem kellene lenyírni max a bikinivonalig.
2011. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Halythatalant j-vel kell írni!!!
2011. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!