Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem tudok kiigazodni a fiún,...

Nem tudok kiigazodni a fiún, szeret ő, vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

6 hónapja ismerem,és még februárban smároltunk náluk. És tegnap volt buli,ahol megint smároltunk, de állítólag nem tetszem neki,de gondolt egyet,és amikor pont pakoltam be a discoban a táskámba a telómat,akkor megfogta a csuklómnál,és magához húzott,utána pedig leült a kanapéra,az ölébe ültetett,és megint lekapott. Megkérdeztem hogy miért? És azt mondta hogy unatkozik. XD Ez biztos hogy nem igaz,mert nagyon jó volt a buli,pörögtt,de megjegyzem hogy kotta részeg volt. :S A nevét se tudta,se az enyémet. XD :$$ Sokszor nézett,volt mikor a ruhatárnál ületme,akkor ott nézett, ha elmegy mellettem mélyen a szemembe néz,és mosolyog, meg hogy azt a csókot állítólag csak úgy adta,de érdekes hogy tegnap a buliban még puszit is dobott. :O Ő fent táncolt a haverjával,én lent,és lejöttek,és a haverja is mondta neki,hogy mennyen oda hozzám,és kapjon le. Erre a srác lökött egyet a haverján,de később csak oda jött. :$ De ha nem tetszem neki,akkor miért csókol meg,és néz folyton? És mondtam neki,hogy nekem tetszik,csak a múltkor kamuztam hogy nem,erre azt mondta,hogy az gáz.

16L / 19F


2011. jún. 11. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Biztos játszik veled.Kell valaki akivel smárolhat.A barátaival meg szerintem fogadott vagy ilyesmi.Meg egy kicsit egoistának is tűnik.Meg te is kicsit k*vás vagy hogy csak hagyod magad lesmárolni...
2011. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem is kicsit kurväs a kérdezö...


A kérdésre pedig: Látja rajtad, hogy könnyen kapható vagy és kihasznál, de ahogy látom ez téged nem is zavar :)

2011. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok k*rvás!!!


És könnyen kapható se,érdekes hogy más lányok is vannak ott,akik felső nélkül táncolnak és jobban is néznek ki mint én,mégis hozzám jött oda.

2011. jún. 11. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha úgyis azt akarod bemesélni magadnak, hogy azért megy oda hozzád mert szeret, akkor hajrá, de nem kellett volna feltenni a kérdést.
2011. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"De ha nem tetszem neki,akkor miért csókol meg,és néz folyton?"


Mert flegma, vagy rajnak hiszi magát.


Mindkét fajtát utálom.


te pedig keress valami másik srácot, mert még ha most nem is érzed magad ribancnak, később az lehet belőled. Próbáld elkerülni.

2011. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!