Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van ez? Más is szokott...

Miért van ez? Más is szokott ilyet érezni?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet gondolok arra,hogy mi lenne,ha barátom lenne.Nagyon vágyom már rá. (nem a szexre),hanem egy fiú szeretetére. Hogy ölelkezzünk, csókolózzunk. stb.Az osztályból lenne 2 fiú,aki szeretne velem járni,de én nem érzek irántuk semmit.

Más lányok is szoktak ilyet érezni?


2011. máj. 14. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi én is szoktam!Hány éves vagy?
2011. máj. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam
2011. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális a vágyad. Olyan 13-14 lehetsz...ugye?
2011. máj. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, hogy így érzel. Beindultak a hormonok, kamaszodsz, ez már csak ilyen:)

Viszont jegyezd meg jól, ha nem szeretsz valakit szerelemből, nem éri meg összejönni veled. Ezt csak azért írom, mert írtad, hogy két fiú is szeretne veled járni az osztályból. Hidd el, szerelem nélkül kapcsolatban lenni nagyon rossz. Inkább várjál még, hidd el, megéri majd megvárni azt a pillanatot, amikor egy fiúval tényleg szerelmesek lesztek egymásba:)

16/L

2011. máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen,14 éves vagyok.Köszönöm az eddigi válaszokat!Egy kicsit megnyugtattatok,hogy nem csak én érzek ilyeneket:)
2011. máj. 14. 18:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam 1-2 évvel ezelőtt,most 15 vagyok.Meglett minden,amit akkor kívántam(szex nem,csak a csók):)

Bontakoztasd ki magad!:):D

2011. máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Neked is köszi.Örülök,hogy normális válaszok érkeznek!:D
2011. máj. 14. 18:26
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is teljesen így vagyok vele :) És tényleg csak szeretetre, ölelkezésre csókra vágyom én is. De jó, hogy ennyien vagyunk :D Én sem tudtam, hogy normális-e. 14/L
2011. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, és szintén nem gondolok még a szexre. :))

Aki tetszik nekem, az más lányba szerelmes. :SS

De majd csak lesz egyszer valaki, akivel viszont szeressük egymást. :)


14/l

2011. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!