Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is szokott fantommozgásoka...

Más is szokott fantommozgásokat érezni?

Figyelt kérdés
Másfél éve szültem, és mióta terhes voltam, a bélmozgásokat is tudatosan érzem, sokszor teljesen olyan érzés, mintha újra baba mocorogna a hasamban. Mindig ettől parázok és minden hónapban elverek egy ezrest terhességi tesztre...hülye vagyok? vagy más is szokott ilyet érezni?
2009. szept. 24. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem csak én vagyok ilyen "furcsa". Én egy éves szültem, de sokszor arra figyelek fel, hogy mocorog, pedig nincs is ott senki. Azt hittem csak én érzem, mert még soha nem hallottam ilyenről. Már várom, mikor valójában ott mocorog valaki megint.
2009. szept. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú évek múlva is!
2009. szept. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én is érzem,1 évvel a szülés után...vicces:)
2009. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem csak én érzek ilyeneket, de megnyugodtam most :) Pedig már két éve szültem :)
2009. szept. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:)))) de jó, köszi a válaszokat!
2009. szept. 25. 07:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok épp én is ebben a cipőben járok,már épp azon vagyok,hogy veszek tesztet!

8 hónapja szültem,szoptatok,azáliát szedek,csak nem vagyok terhes!Ugye?


De a pocimban mindig azt érzem mostanában,mintha még benn lenne a baba!

Már azt hittem megbuggyantam!

2009. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!