Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka aki a...

Van itt olyan anyuka aki a Jet2-vel szokott utazni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia az tulzas, hogy szoktam, de fel evente egyszer repulunk veluk.Utoljara vasarnap repultunk.Ha tudok segitek!!

Mit szeretnel tudni?

2011. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát mindenre 7 hetes tápszeres a babám mit érdemes felvinni meg egyáltalán mit engednek?Köszönöm :)
2011. jún. 3. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Honnan hova utaztok?

Ha angliabol mentek akkor itt lehet kapni elore elkesitett 2decis kiszerelesben tapszert.

Ha Magyarorszagrol mentek valahova, akkor pedig olyan babavizet vigyetek ami bontatlan es a tapszert kiadagolva kis dobozokba/tapszertartoba.

Pelenkat barmennyit vihettek fel, nalunk a popsikremmel sem varialtak.

Annyi, hogy ha olyan ellenort fogtok ki, meg kell kostolni a gyerkoc cuccait.

Barmennyit felvihettek elmeletileg.

Amikor mentunk haza akkor meg lehetett kulon taskaja a alnyomnak 1.5 hettel kesobb amikor jottunk vissza angliaba, mar nem engedtek :S

ott szelektaltunk a repteren es dobaltuk ki a ruhainkat a kukaba.Jobb ha nem visztek neki kulon taskat, mert ki tudja, hogy milyen hulyesget talanak ki Naltok is.

A babakocsit mi feladtuk a taskaval, mert telen megszvtam, hogy 2 kezipoggyasz + babakocsi + gyerek es kitalatak, hogy ossze kell csukni meg a varoteremben a babakocsit es ugy kell felszallni a buszra.Persze senki nem segitett:S

igy vettunk egy kengurut es abban vittem a repteren.

A repulon vegig a kezedben lesz a baba.Ha szerencsetek van nem ul melletek seni, es tudsz kenyelmesen pakolni.Az uj gepeken mar joval nagyob a hely.Most szerencsenk volt es uj geppel mentunk minda2 alkalommal :)


Irj ha van meg kerdesed :) hirtelen ennyi jutott eszembe :)

2011. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!