Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki akkor szokott le a dohányzásról, amikor várandós lett, és többé nem is szokott vissza rá?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.Rosszul voltam tőle,nem is kívántam,aztán menet közben le is szoktam,nem hiányzik.Bár így könnyű volt azonnal letenni,még azt a bizonyos utolsó szálat sem tudtam elszívni,annyira undorodtam tőle.:))
2010. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Igen, én. 4 hetesen tudtam meg, hogy terhes vagyok, egyből le is raktam, többet nem is gondoltam rá. Ez 2008. áprilisában volt. Azóta megint babát várok.

Undorodom a cigitől azóta, és undorodok a babakocsit tologató dohányzó anyukáktól is és még a játszótér mellett dohányzó anyukákra is nagyon haragszom.

Persze mindenki azt csinál amit akar.

Én büszke vagyok magamra, hogy már nem dohányzom.

2010. júl. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én :)


az első kisfiamat 2008.májusában szültem, azelőtt év tehát 2007. februártól már nem cigiztem, mert terhes akartam lenni, egészségesen élni, stb... Bár nem sokat szívtam 3-4 napig elég volt 1 doboz....

2007. augusztusában terhes lettem, 2008-ban szültem májusban. utána szoptattam 3 hónapig, majd mikor már nem szoptattam akkor el-elszívtam 1-2 szálat. szintén 1 hétig volt elég 1 doboz vagy mégtovább...

2009. februárban megtudtam hogy a 2.kisbabánk és azonnal letettem, megszültem 2009.októberben és azóta nem gyújtottam rá, még szoptatok és nagyon örülök, hogy nem cigizek és nem is fogok többé. ez csak akarat és nekem van nagy!!

én látni akarom még az unokáimat is :)

2010. júl. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2004 októberben tettem le a cigit,1.babánk 2005 júniusban született,azóta már megszületett a 3. babánk is.Én egyetlen szálat sem szívtam el 5 éve és 9 hónapja:)Jobb így mind az egészségünket mind a pénztárcánkat nézve:))))
2010. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Mi mind ketten letettük a cigit mielött nekiáltunk a baba projectnek:)

Azóta sem dohányzunk!

Egyszerübb ugy letenni ha a párod is veled együtt csinálja végig!!:)

2010. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én egyelőre csak remélni merem, hogy kibírom szoptatás után is, hogy ne szokjak vissza. Kb. 4 hetesen tettem le, ennek 14 hónapja. Apa viszont cigizik tovább sajnos, megnehezíti a dolgomat.
2010. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is letettem, ahogy teherbe estem. Azóta sem cigizek (lassan 2 éve) és nem is fogok, az egyszer tuti !
2010. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is a pozitív teszt után hagytam abba. Nem voltam erős dohányos, de azért elszívtam 3-4 szálat naponta.

Szoptatás után, ha eszembe jutott esténként egy-egy szálat elszívtam. Most is így vagyok. Áprilisban vettem egy dobozzal, még van benne egy szál, de a férjem is "rájárt". Szóval nekem jutott 4-5 szál. :) Nem hiányzik. Biztos vissza tudnék szokni rá, de minek??!

2010. júl. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is akkor tettem le a cigit mikor beszéltünk a babáról,furcsa módon első nap volt nehéz.Rá 1hétr +lett a teszt azóta sem gyújtotam rá ennek 3éve.
2010. júl. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!