Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ballagás:/Mit tegyek? :O

Ballagás:/Mit tegyek? :O

Figyelt kérdés
Nagyon gátlásos vagyok és nem szeretek semmilyen rendezvényre sőt még a sarki boltba sem lemenni.Már rosszul vagyok ha a ballagásra gondolok, mert az osztályban én vagyok a kövér és a csúnya..Hogy fogok kinézni szoknyában?(kevés lány van és ők mind szépek)Elég béna a menésem is.Nemtudom alig van időm lefogyni stb..Mit csináljak muszály elmenni a ballagásomra??
2011. máj. 7. 12:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Meg.De most az nem számít mivel,hogy a tesóm is annyi és rajta annyira nem látszik sőt!Még ő jól nézki ! Amúgy annyira már nem érdekel.Más csontozat vagy mi ..
2011. máj. 8. 13:24
 12/16 anonim ***** válasza:

Tényleg ne parázz. Én is elég csúnyácska voltam nyolcadikba, ráadásul elég duci és nekünk is szoknya volt (na, de nem ilyen kis térdig érő...). Sőt én még szerepeltem is a ballagáson.

De ilyenkor tényleg mindenki a hozzátartozójával van elfoglalva, vagy csak ott van és mindenki dumál a másikkal.

Amúgy nem muszáj elmenni (nálunk is volt olyan aki épp akkor utazott el külföldre), de szerintem ne hagyd ki, egy szép emlék (legalább is nekem az volt).

2011. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!Persze elemgyek.:)
2011. máj. 10. 14:27
 14/16 A kérdező kommentje:
elmegyek*
2011. máj. 10. 14:27
 15/16 anonim válasza:

ne érdekeljen!!ezen a napon ők nem léteznek.most csak te leszel a fontos!ne érdekeljen a véleményük!!!!!érezd jól magad és ne foglalkozz velük.koncentrálj azokra a dolgokra,amik szépek benned!a rosszakat meg felejtsük el.mérlegelj!!nézd meg a többi lányt és tredd fel magadnak a kérdést:mi szép bennük?és tüzetesen vizsgáld meg őket.

pl.ebben mi a szép?az,hogy 5kiló vakolat van rajta?na és ezen?az,hogy van pénze és bármilyen ruhát megvehet?

meglásd,rögtön nem lesznek olyan tökéletesek:)

15éves vagyok.az én osztályomban is én vagyok a kövér.de tudod mit mondok??nem érdekel!!!:):)nem véletlenül vagyok olyan,amilyen,ha valakinek nem jön be,annak nem kell foglalkoznia velem.

MINDEN LÁNY GYÖNYÖRŰ A MAGA MÓDJÁN!!csak találd meg azt a módot!(:

sok sikert!!nekem is ment,neked is menni fog!!:)

2011. máj. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtál:)igazad van ;)
2011. máj. 27. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!