Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ballagás:/Mit tegyek? :O

Ballagás:/Mit tegyek? :O

Figyelt kérdés
Nagyon gátlásos vagyok és nem szeretek semmilyen rendezvényre sőt még a sarki boltba sem lemenni.Már rosszul vagyok ha a ballagásra gondolok, mert az osztályban én vagyok a kövér és a csúnya..Hogy fogok kinézni szoknyában?(kevés lány van és ők mind szépek)Elég béna a menésem is.Nemtudom alig van időm lefogyni stb..Mit csináljak muszály elmenni a ballagásomra??
2011. máj. 7. 12:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Megnyugodhatsz, mindenki ilyenkor a saját rokonával van elfoglalva (főleg) és te is gondolom családtagokat, rokonokat hívnál meg, azoknak meg úgyis te leszel a legszebb! Menj el, egy életre bánnád, ha nem mennél el.
2011. máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál!:) De nagyon szarul érzem magam mivel engem utál mindenki az osztályból, és itthon is az undorító képeimet kell néznem amit nem tüntethetek el és fujj ha jön valaki és látja?:O :/
2011. máj. 7. 12:19
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Ne parázz! A ballagásra mindenképpen menj el, mert jó dolog.

Sajnos ennyi idő alatt nem nagyon lehet a gátlásokat levetkőzni, de néhány dolgot azért tehetsz.

Ha valóban nem tökéletes az alakod, akkor vegyél egy olyan szoknyát, ami épol és eltakar. Egyébként is butaság, hogy pont a szoknyától félsz, ugyanis egy jó fazonú szoknyában két számmal kisebbnek látszol, mint bármilyen nadrágban. Olyat válassz, ami bővül és pont térd alatt végződik, és lehetőleg magas sarkút. Ez a fazon és hossz nyújtja a lábad. Esetleg mintás harisnyát, hosszanti mintával.

A járásoddal is tudsz még valamit kezdeni. Beszélj anyukáddal vagy valakivel, aki őszintén tud veled bezsélni, hogy mi a gond a járásoddal és hogy kéne csinálni. Ezt gyakorold!

Ha nem érzed magad szépnek, azon egy frizura rengeteget tud dobni! Ha divatos frizurád van, te is jobban érzed magad! Nem vagyok vasaláspárti, de a ballagásra vasald ki a hajad! Így egyébként hosszabbnak is tűnik majd.


A lényeg, hogy ne aggódj! Anno nekem is ilyen problémáim voltak, igyekeztem magamból a legtöbbet kihozni.

Ma visszanézve látom, hogy a probléma csakis a fejemben élt, mert tök jól néztem ki, sokkal jobban, mint némely - akkor szépnek tartott - osztálytársam. Simán lehet, hogy nálad is ugyanez a gond. :)

2011. máj. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
*magas sarkú cipőt
2011. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Sürgősen felejtsd el, hogy te vagy a kövér és a csúnya!

Akik azért nem szeretnek, mert nem úgy nézel ki mint ők, meg mert nem isteníted őket, meg sem érdemlik a figyelmed!

Egy szép smink, egy csinos frizura, és máris sokkal magabiztosabb vagy :)

Hidd el, ha látják rajtad, hogy magabiztos vagy, ők is másképp kezelnek.

Én elég duci vagyok, de úgy kezdtem az évet az új osztályomban h szép vagyok, okos vagyok, nem érdekel a többiek véleménye. Persze érdekelt. De rengeteg barátom lett, és máig hiszem, hogy ez hozzáállás kérdése, és akinek változik a hozzáállása, változik maga az ember is.

2011. máj. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!:)A család azt mondja hogy nincs semmibaj az alakommal csak,hogy én ezt nem így látom mivel olyan sok csinos lány van a suliba.Azt is mondják,hogy szép vagyok a barátnőim szerint is.De nem..Igazából magas vagyok ezért a magas sarkú cipővel nem vagyok barát xd :D de most muszály lesz..:/vasalni szoktam ahajam sajnos majdnem mindennap..valamikor így is egy boszi vagyok,mert száll nagyon a hajam és én nemtudom rendesen beállítanixdde nembaj,mert hülyepulyák szoktak csufolni:/vagy 30 kg-mosok..sztemők sem szebbek..De tényleg nagyon szépen köszönöm!pozitívan állok majd hozzá :D(amenyire lehetséges )
2011. máj. 7. 16:27
 7/16 A kérdező kommentje:
Ja és a menésem.: annyira nem olyan csak a hátamat nemtudom egyenesen tartani és mindig úgy állok be, hogy lehajtom a fejem és az arcomat takarom :/ mostanában azért probálom magam kihúzni :)
2011. máj. 7. 16:37
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

nem kötekedésből,de muszáJ.:D

Szerintem is menj el.Később nagyon sajnálni fogod,ha most nem mész el.Sz*rd le a többiek véleményét.Legyél ott és érezd jól magadat.

2011. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hupsz!CIKI!! :D:D bocsika!(uhh)de köszi:) !!!
2011. máj. 7. 17:24
 10/16 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem h hány kiló vagy?
2011. máj. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!