Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nincs már "igazi"...

Miért nincs már "igazi" ballagás az óvodákban?

Figyelt kérdés
Emlékszem, hogy Nekem(25 vagyok) még volt, nagyon tetszett, még a kis fakanalas tarisznyám is megvan! Most meg értetlenül állok ez a tény előtt, hogy már nincs! Mióta és legfőképpen miért??
2011. jún. 3. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Fiamnak 4 éve volt!
2011. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van, ma is megyünk egyre délután. Talán óvoda válogatja, de nálunk az összes ismerősnek volt/van/lesz, pedig máshová járnak.
2011. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Anyu ovónő s ők most ballagatták el a gyerekeket. Már aki megy suliba. S náluk volt tarisznya. Pogácsával,sóval..
2011. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 22 éve nem ballagtam, nem volt ballagás, unokaöcsém viszont 4 éve ballagott az oviból.
2011. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor csak Én fogtam mindig úgy ki, hogy nincs sehol. Pedig sok emberrel beszélgettünk erről!


De komolyan örülök, hogy mégis van ballagás és csak rosszul voltam informálva!!! :D

2011. jún. 3. 13:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Van.Bár számomra meg az érthetetlen hogy minek.A kicsiknek ez nem fontos(szerintem),a szülőknek inkább "sokkoló"hogy úristen már iskolás lesz! :) A nagyobb fiam,szeptemberben lesz ovis,lehet hogy változik majd a véleményem erről is,de a ballagás=búcsúzás, szomorú dologra asszociálok ezzel kapcsolatban,nem tudom hogy élik meg az ovisok,valóban szeretik e?Bár az óvónéniktől el kell köszönni nyilván.Érdekelnek a potenciális ovis szülők válaszai engem is :)
2011. jún. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

első vagyok

Nn túlzásnak tartom, hogy bölcsiben, oviban már ballagás van

2011. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ma volt a fiam ovijában, olyan igazi ünneplős, fakanalas, tarisznyás, virágos, éneklős ballagás, nagyon cukik voltak! :)

Még csak kiscsoportos a kisfiam, csak maradt 7 nagycsoportos, akik tavaly még nem töltötték be a 6-ot, ezért nem mehetettek suliba és őket ballagtatták el.

2011. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13.35-tel értek egyet. De kapaszkodjatok meg, nálunk a körzetes oviban (még nem jár oda a lányom) még anyák napi ünnepség sincsen, minden gyerek odaáll anya elé egy virággal, mikor érte jönnek, mond egy verset és kész.
2011. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!