Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Rosszul érzem magam. Elegem...

Rosszul érzem magam. Elegem van. Hogyan érezhetném magam jól?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. Barna hajam van, kék szemem szeplős vagyok fehér bőrrel alapjáraton szép arccal paraméterek: 167/51

De sajnos olyan rosszul érzem magam. Néha belenézek a tükörbe és legszívesebben elhánynám magam. Sokan mondták, hogy hülye vagyok hiszen gyönyörű arcom van, és az alakom is jó, meg sokan akarnak járni veled. De akkor mégis miért utálom magam és találom csúnyának? A belsőmet meg egyenesen ki nem állhatom. amikor a legjobb barátnőmmel vagyok, felszabadulok imádok élni és akkor úgy érzem, hogy én vagyok a, legszebb a legjobb. De aztán ez eltűnik és újra azt érzem, hogy én nem tudok elérni semmit, nem viszek semmit véghez és nem olyan vagyok mint amilyennek én képzelem magam. Legyél olyan amilyennek szeretnéd hogy lássanak. nekem mégsem megy. valami tipp?


2011. ápr. 17. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
összeroppansz az egód súlya alatt
2011. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha látnálak, szerintem legszívesebben én is hánynák ;)
2011. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Hánynák.. a helyesírás magasfoka előző:)


Ilyen a tinikor,nyugi,mindenki átesik rajta.Nem sokat tehetsz,elfogadod,vagy próbálod azokat a tulajdonságaidat előtérbe hozni,amik pozitívak és szereted őket,a negatívakat meg tudomásul venni,de nem különösebben foglalkozni velük.

2011. ápr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Próbálj pozitív lenni! És hidd el ha azt monják szép vagy akkor az is vagy, de 15 évesen most nagy zűrzavar lehet benned, kamasz kor, át fogod vészelni, nyugi. Olvass könyveket amik a pozitív gondolkodásról szólnak: pl: Titok c. könyv.


Üdv:29 éves anyuka

2011. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hmmm.Hasonló probléma, csak én 22L.

Ha máshol vagyok, tök jó, úgy érzem, minden megy, felszabadult vagyok, vidám.

Itthon ellenben visszahúzódó, magányos, és nem merek semmit csinálni, mert úgy néznek rám, h fú. Szar érzésem lesz tőle... meg bmit csinálnék (pl. sütés), úgyis beleszólnának. Aztán csodálkoznak, h pl. nem főzök, v sütök.

2011. ápr. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet magadról és majd mi eldöntjük, hogy milyen vagy! De biztos vagyok benne, hogy nagyon szép vagy! Mindig a legszebb lányok elégedetlenek magukkal! Te is biztos gyönyörű vagy! :) Ne keseredj el! :)
2011. ápr. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sorry, nem olvastam utána amit írtam. Hánynék. Sajnálom azért ennyire durva hibát nem szoktam elkövetni xD
2011. ápr. 18. 14:24
 8/9 A kérdező kommentje:
Várjunk nem is írtam ilyet, hogy hánynék. Ez tényleg jó helyesírás. xD
2011. ápr. 18. 14:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg akkor érzem rosszul magam h ha vki elkezd hisztizni h h néz ki.. föleg mikor tök jól néz ki kiba*zot ékony és fogyozni akar stb.. én meg azért nem azt mondom h hájas malac vagyok de jó erőben vagyok és nem hisztizek ezen hanem változtatok ha akarok.
2011. ápr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!