Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vesztek a gyerekeiteknek...

Mit vesztek a gyerekeiteknek húsvétra?

Figyelt kérdés

Illetve ha van kisebb gyerekeitek?

Nekem van egy 15 éves lány, egy 19 hónapos lány és egy 5 hónapos fiú :-)

30.N


2011. ápr. 15. 20:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%

Nekem a névnapom is ilyen tájban van, úgyhogy arra kapok egy iPod Shuffle-t, és húsvétra egy akciós fülest hozzá:D

13L

2011. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%

2.5 éves a lányom és 1 éves a fiam.

A lánnyal nagyon készülünk a húsvétra (lakásdekoráció, témába vágó mondókák/énekek stb, majd festünk tojást, segít az ünnepi kajakészítésben stb. És nagyon várja majd a locsolókat :-D)

Jelképes mennyiségű édességet kapnak majd (külön megkértem a rokonokat, hogy ne halmozzanak el minket), emellett kb 1500 ft-os ajándékot, amire nagyon rég vágyik már a nagyobb: egy kisgyerek barbie méretű baba biciklivel. És hát akkor a kicsinek is kell kapnia, ő mostanában lett rettentő járműmániás, a buszok az abszolute favoritok, úgyhogy sztem azt veszek neki.

(egyébként meg kinti játékuk van minden, de ha nem lenne, bizti bicajt v triciklit kapna).

2011. ápr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 :) :) :) ***** válasza:
93%

Mi nem szoktunk husvétra kapni semmit,esetleg mamáéktól kapunk egy kis zsebpénzt,mert mikor a tesóm kisebb volt kapott pénzt és akkor m is kaptunk,a lányok,hogy igazságos legyen.És még most is kapunk pénzt(nem sokat),pedig már elég nagyok vagyuk 13L és 17F.

13L

2011. ápr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel sok kicsi van a családban ezért húsvétkor én szoktam ajándék csomagokat készíteni,teszek bele kifestőt stb.. ezeket már elkészítettem.

És van egy hatalmas telkünk,fával,bokorral stb.. meg egy okos kutyával (aki az enyém)..

És ezeket mind elfogom dugni és mindenki kapni fog egy kis segítséget a kutyusomtól és ha megtalálják akkor az övéké,aki pedig kisebb azt a kutyám odavezeti és ezt élvezik is :DD

Addig anyuék elmennek étterembe stb.. én meg vigyázok rájuk.Élvezem.

Aztán a fiúkat elviszi bátyám a játszótére,esetleg locsolkodi és mivel kézműves foglalkozásokra járok így a csajokkal (kislányokkal) kézműveskedünk már előkíszitettem a festéket,szalvétákat és mindenféle kis apróságot készítek majd velük a kisbabákat ( van 3 ) rájuk pedig a nagymamám vigyázik.

Én 15 vagyok (lány) bátyám pedig 16,bár neki bőven elég ha elviszi a kicsiket,de tudom,hogy szereti őket :DD


Igazából mi is tudnánk venni mind az összes gyerkőcnek medencét,de valahogy hagyomány őrző szeretnék lenni,elhunyt mamám miatt is akivel mindig eggyütt készültünk és megkért,hogy ha ő elmegy akkor is folytassam (persze nem gondoltam,hgy ilyen hamar befog következni,de úgy nézz ki,hogy ő érezet :( )


Kellemes húsvétot előre is.

2011. ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én csokikat szoktam kapni meg apróságokat.pl.vmi nem túl drága parfűm,fülbevaló,könyv stb.

13L

2011. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

szia

szerintem a 15 éves lánynak mondjuk csokit, pénzt, amennyit megengedhetsz, párezer ft-ot, vagy valami apró ajándékot, mondjuk egy pénztárcát/blúzt/szempillaspirált amit már régen kinézett magának, parfümöt, stb..


a 19hónapos lánynak hát nem tudom, mondjuk egy plüssnyuszit, valami csokitojáskával


az 5 hónaposnak meg semmit..játszik a nyúllal, issza a tejet, ;DD

2011. ápr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!