Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd 12 éves gyerekedet...

Elengednéd 12 éves gyerekedet parkba lógni, bandázni?

Figyelt kérdés

Én korainak tartom, de nem akarom elrekeszteni sem a társaitól. Féltem is. Ha vmi történne egy kamasz mivel igazolja magát egy rendőrnek pl? Nincs személyije.

Nálunk elég sok a kisebbség is.


2011. ápr. 15. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem őrizgetheted otthon magad mellet. Igen, aggódással jár ez a korszak. Figyelni kell, kikkel jár el, és hová mennek, mit csinálnak. Érdemes megtudni többet tőle, de én biztos elengedném.
2011. ápr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az az igazság, nem egy vagány tipus, olyan áldozat szerű, akit piszkálni szoktak, sajnos. Volt olyan is, hogy én küldtem volna, de nem is akart menni.

2011. ápr. 15. 11:15
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Szent István park ? :D
2011. ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen korban különösen fontos a szülő-gyerek kapcsolat. Tudom, időnként egy kicsit makacsok vagyunk, vagy visszaszólunk, de ez ezzel jár. Nem szabad tiltani, akkor majd suli után meg el a haverokkal.

Próbáld megismerni a társaságot, akikkel mozog, igyekezz bizalmi kapcsolatot kialakítani a lányodda és akkor nem lesz ilyen probléma.

12-13 évesen én is lent voltam a barátaimmal, nem csak a közvetlen környékünkön. Sosem történt baj, mert a szüleim mindig határozottan neveltek, elmondták mit szabad és mit nem.

15/L

2011. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ártana meghívnia is néha a barátait. Nekem is elég sok(féle:D) barátom van, valamelyiket kedveli a családom, van amelyiküket kevésbé, de legalább tudják kik azok. El szoktak engedni a városon belül bárhova, de megértem, hogy nem nagyon aggódnak, 10km-re otthontól járok suliba. Tehát csak annyi, hogy tudd, kikkel megy:)

13L

2011. ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ kikkel menne, mikor és milyen messze van az a park. Ha a közelben és csak délutánról van szó, valamint korabeliek, és ismerem is őket, akkor oké, ha ez nem így van megfontolandó...
2011. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Én csak 16 vagyok de ennyi idősen nem engedtek szinte sehová, max. d.u amikor megtanultam. Most meg már komoly kapcsolatom van, nem is akarok menni..:) De nem bánom, nem züllöttem el és erre büszke vagyok:))
2011. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
engedd el vagy megutal
2011. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el,főleg ha eddig te akartad,hogy menjen.

Csak figyeld,hogy kikkel,merrt ha tényleg ilyen kis áldozat típusú akkor elhethogy csak "szívatni" akarják,figyelj oda de azért ne küldj ügynököt meg ne kövesd :DD

Csak szépen a legjobb az lenne ha bizalmas lenne felé és így mindent elmondana neked :D

2011. ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem engedd suli után de 6kor legalább mars haza.
2011. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!