Van példaképed?

Figyelt kérdés
ha igen, akkor miért pont az aki?
2011. ápr. 11. 19:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. soha nem is volt...
2011. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
53%
saját magam , mert felnézek magamra ! *-*
2011. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

az elképzelt jövőképembeli én...

14/f

2011. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
3%

a példakép tulajdonképpen azt jelenti hogy ugyanolyan akarsz lenni mint a "példaképed" vagyis nem önmagad lesz :)

az én elvem az,hogy mindig légy önmagad és ne add ki magad másnak :)

12L

2011. ápr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Fú, ma suliban pont volt egy ilyen kérdés a kérdőívben. :D

Oda is ezt írtam, és most is ezt mondom:

Nincs példaképem, mert senkire sem szeretnék hasonlítani, csak teljesen önmagam lenni.

Rossz lenne más árnyékában élni, mert ha valamiben mégsem lennék olyan jó, mint ő...


14/L

2011. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

akire felnézek, családii szempontból Anyukám (nagyon sok mindent letett már az asztalra, ahhoz képest, hogy nagyon szegény családból származik)

akire még felnézek az Shakira, imádom a hangját, segít a szegény embereken és nagyon közvetlen :)

16L

2011. ápr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
89%

Van példaképem, mindjárt részletem. De azért annyit szögezzünk le, hogy a pldakép nem feltétlen és nem mindnekinél jelenti azt, hogy még aludni is olyan pizsamában megy, amiben ő. Én nem utánzom, csak szerintem egy nagyszerű ember, és örülnék, ha majd engem is így tisztelnének, ahogyan őt. Én felnézek rá.

Ő nem más, mint a tanárom, az osztályfőnököm. Nagyon intelligens és művelt ember, tényleg mindent megtesz, hogy tanuljunk is valamit. Nagyszerű ember, na.

Mivel én is tanárnak készülök, ez életem vágya ( mégha hülyén is hangzik), már megvan a példaképem, megvan, mi motiváljon. Az, hogy egy olyan emberre váljak, mint ő. Nem ugyanolyanná, csak olyanná.


Szóval nálam a példakép nem azt jelenti, hogy betegesen rajongok valakiért, mondjuk egy énekesért, akit nem is ismerek. Nem akarom utánozni, nem akarom átvenni a sílusát, de ettől függetlenül felnézek rá.


16/l

2011. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Nincs. Soha nem is volt. Eszményképem van arról, hogy milyen szeretnék lenni, de az "Ő" a tulajdonságit mind egy emberben még sosem találtam meg. Persze vannak emberek, akiket tisztelek, akikre felnézek, de én sosem akartam olyan lenni, mint ők. Persze, vannak dolgok amikben jó lenne hozzájuk hasonlítani, de nekem az elsődleges célom, hogy önmagam legyek, hogy magamnak megfeleljek. Utána jöhetnek a többiek :)
2011. ápr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több példaképem van, és teljesen ellentétes személyiségek.


Az abszolút példakép Michael Jackson. Tehetséges, szerény, nem beképzelt, barátságos, alázatos, jószivű, különleges, az egész világ ismeri, többet elért, mint amit elképzelni lehetne. Ő egy személyiség, megváltoztatta a világot és a nulláról indult.


A másik Jean-Michel Basquiat. A graffiti királya, nagyon tehetséges festő, laza felfogású, szabadelvű. Az utcán lakott mielőtt felfedezték és nagy ember lett belőle, pedig milyen kicsi esélye volt.


A harmadik egy férfi, aki nem híres. Külföldi, ismerem személyesen.. zenész. Nagyon jól néz ki, titokzatos, erős kisugárzású, szintén egy személyiség. Van önbizalma és beképzeltebb embert még nem láttam tőle. Ad magára és soha nem adja fel az elveit, akármi is történjen, ő olyan marad, amilyen. Befolyásolhatatlan, nem lágyul meg.


A negyedik szintén zenész, ő már kicsit ismert külföldön. Ismerem személyesen, szabadelvű, benne van mindenben, sok barátja van, nem beképzelt, nincs elszállva magától, barátságos és őrült. Van benne valami nagyon különleges.


Az ötödik egy világutazó, akit szintén ismerek. Egy igazi bolond, őrült személyiség, aki nagyon szerethető. Akkor boldog, ha azt csinálja amit akar és szeret, de akkor felhőtlenül. Borzasztó nagy akarat van benne, az egyik legerősebb ember akit ismerek.. Igazi őrült, szabadelvű, szabadlelkű karakter!! Egy csomó mindenre megtanított engem!!

2011. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
12%
Nekem Justin Bieber de ha utálod akkor úgyse fogod soha megérteni h miért. Ha szereted, és nem tudod akkor szólj és elmondom :) De Selena Gomez-t is nagyon szeetem
2011. ápr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!