Van példaképed?

Figyelt kérdés
ha igen, akkor miért pont az aki?
2011. ápr. 11. 19:25
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
82%

Selena Gomez, nagyon bájos egyszerűen fantasztikus hangja van és gyönyörű smink nélkül is. Nagyszerű színésznő sztem bármit el tud játszani.


Ráadásul a nulláról indult. 16 évesen az anyja szülte, nevelte, és örültek ha aznap hozott az anyja valamit enni. Csak éltek egyik napról a másikra. Most meg a leghíresebbek közt van. Szóval én csodálom őt.

2011. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
17%
De mért érdekel téged, hogy kinek ki a példaképe és miért??
2011. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem három példaképem van, ha lehet ezt így mondani:)


Munka, iskola terén a majdnem keresztanyum. Pénzügy-számvitel szakon végzett a főiskolán, 5 nyelven tud, ebből 3 nyelven profin. Több, mint 10 éve dolgozik egy eléggé nagy cégnél Pesten. Olyan a munkája, hogy van, amikor szólnak neki csütörtökön, hogy hétfőn reggel indul a géped ide meg oda és megy külföldre (Európán belül) tárgyalni. Elég jól keres és élvezi is a munkáját.

Szeretnék majd én is ilyen sikeres lenni a munkámban:)


Család szempontjából anyukám a példakémet. Mindig arra törekedett, hogy nekünk jó legyen, mindenünk meglegyen, ne kelljen nélkülöznünk semmit. Kb. 3 éve nem vett magának nadrágot, mert ami van pénz mindig elmegy, pedig nem szórjuk a pénzt. Próbálja összetartani a családot, olyan igazi édesanya típus, imádom:)


A harmadik példakémem a nagymamám. Kiskoromban nagyon sokat voltam náluk, mert anyuék dolgoztak. Sokszor ő jött velem játszótérre, oviba értem, ha beteg voltam ápolt. Nagyon odaadó, törődő nagymama volt, minden kívánságunkat leste, ha este 7-kor kitaláltam, hogy palacsintát szeretnék enni, nekiállt palacsintát csinálni. Mindig megengedte, hogy segítsek neki, persze, csak olyat, ami nem veszélyes. Igazi nagymama típus volt, imádtam vele lenni:)


Nekem ők a példaképeim, ők azok akikre mindig is fel fogok nézni, mert az élet valamilyen terén sokat tudnak, sokat tettek le az asztalra. Szeretnék mindhármukra hasonlítani egy kicsit:$

15L

2011. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
nincs példaképem.. nemtudom miért :) Sosem volt. Én nem hiszek a példákba.. persze rengeteg embert tisztelek, és becsülök, de nem mondhatnám őket példaképnek
2011. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%
példaképem konkrétan nincs, néha napján viszont meglátok valakit,akik valami "nagyot tettek", és pár hónapig igyekszem az ő kitartásukat követni, "utánozni"...
2011. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
20%
a szülői szerepek sokrétűségét tekintve Terry Black
2011. ápr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nincs és soha nem is volt példaképem.

Anyum,apum meg sok emebrt tisztelek-becsülök,de nem a példaképeim.

Nekem a példakép fogalma márt jelenthet,mint nektek.

Én nem akarok senkire se hasonlítani és nem nézek fel senkire se úgy,mintha hibátlan lenne,mindenkinek vannak hibái az álhihatosan istenített Disney sztároknak is :)


És ha lenne példaképem akkor már olyan lenne akit ismerek is :)

2011. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%

Michael Jackson

Rettenetesen jószívű és sugározza a szeretetet még azután is hogy meghalt :(

Nagyon szeretem őt annak ellenére hogy nem találkoztam vele.

Rest in Peace

2011. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Beck Zoli. Szeretnék annyira okos, és menő lenni ,mint ő :) Fergeteges szövegeket ír, és annyira laza :D 15F
2011. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem hülyeség. Az teljesen rendben van ha nagyon tisztelsz valakit, de fanatikusan utánozni már hülyeség. Nekem én vagyok a példaképem, mindig kicsit visszatekintek a múltba, látom mennyit fejlődtem, és ezért büszke vagyok magamra. Vagy a másik, amikor van egy célom (akármi fogyás, vagy valamiben jobbnak lenni, sportosabbnak lenni, akármi) És a jövőbeli énemet utánozom..
2011. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!