Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A nevelt lányommal mi történt...

A nevelt lányommal mi történt hirtelen?

Figyelt kérdés
eddig olyan volt mintha kerülne, de az utóbbi napokban bújik hozzám meg hízeleg, nem értem mi van vele, előtte rendes volt a kapcsolatunk (apa-lánya viszony)
2011. ápr. 4. 22:01
 1/6 A kérdező kommentje:
16 éves lány
2011. ápr. 4. 22:03
 2/6 anonim ***** válasza:

ez csak az én feltételezésem.


tini. ilyen korban elég szélsőséges gondolatai vannak az embernek. lehet, hogy arra gondolt, hogy nem is vagy az apja, semmi köze hozzád... aztán mérlegelt, hogy mégiscsak fölnevelted, meg saját lányodként szereted(gondolom) aztán rájött, hogy nagyon szeret téged

2011. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem Te írtad egyik nap, hogy együtt akar Veled aludni a nevelt lányod? Így mutatja ki a szeretetét. Örülj neki, hogy ilyen jó kapcsolat van köztetek.
2011. ápr. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem én írtam ki, de furcsállom ezt a hirtelen szemléletváltását
2011. ápr. 5. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy ez nem ide tartozik, de azért leírom, hátha tudok ezzel is segíteni egy kicsit.

Én 14 éves vagyok, és eddig is apás voltam, de mostanában állandóan ölelgetem, meg bújuk hozzá. Leginkább azért csinálom, mert talán most döbbentem rá, hogy Ő az én egyetlen apukám, akinek rengetek mindent köszönhetek, és így akarom kifejezni az érzéseimet.

És hiába tudom, hogy nagyon szeret engem, de egy-egy ölelés által még inkább érzem, hogy szeret. :)

14/L

2011. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ambivalencia. Ebben korban "normális".
2011. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!