Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem hiszik el, hogy van...

Miért nem hiszik el, hogy van fiú-lány barátság? Szegény lány!

Figyelt kérdés
Az előbb olvastam egy szegény lány kérdését, hogy az apja tiltja a fiú barátaitól is, mióta kavart valakivel. Egyből kapta a leoltást, hogy mekkora ribanc. Miért nem hisznek az emberek a barátságban?
2011. ápr. 3. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem a barátkozással volt a baj, hanem a "kavarással".
2011. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De egy 13 éves már nem gyerek, érdekli a másik nem, és ahogy írta csak mozi, fagyi, kézfogás volt.
2011. ápr. 3. 19:23
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Persze és aztán jön a többi, pár hó után már azt kérdezi lefeküdjön-e vele. Biztos te is tini vagy, azért felnőttként, amikor azt látod, hogy mindenki k*rvul a világban, ha normális szülő vagy, még jobban félted a gyereked,és normális a szülői reakció erre. Nem lehet megbízni a tinikben, mennek egymás után, mint a majmok, de nagyon kevésnek van esze is, így minden szülő annyit enged, ameddig úgy gondolja a gyereke képes a játékszabályokat betartani.
2011. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
már bocsánat, de egy 13 éves igenis gyerek még, sőt egy 17 éves is az -.-
2011. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem az az elkeserítő ahogy a felnőttek gondolkoznak a mai tinikről.

1. Nem minden tini ilyen. Nem kéne mindenkire egy képet felhúzni.

2. Azért hiszi mindenki azt hogy csak ilyen tinik vannak mert a médiában csak a szörnyű dolgokat mutatják mert mindenkit az érdekel.

3. Abba senki nem gondol bele hogy ezt a viselkedést kitől tanulják??? Igen, igen, tőlünk felnőttektől. Először változzunk mi magunk aztán próbáljuk meg az ifjúságot jó irányba terelni.

2011. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nézem a tévét: Barney Stinson... Na itt kezdődik
2011. ápr. 4. 06:30
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

az apukák ilyenek. van aki jobban, van aki kevésbé. majd megbékél

az én apukám is szigorú(volt) mindig, de bemutattam mindig nekik a fiút, elmondtam honnan ismerem, mit csinálunk és így nem volt semmi baj:)

2011. ápr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Én is olvastam azt a kérdést, én 14 éves vagyok és eddig volt 1 barátom aki megfogta a kezem, megölelt, elmentünk ketten valamerre stb., de soha nem is gondoltunk arra, hogy ennél tovább menjünk... Szerintem normális, hogy 13 évesen 1 lány érdeklődik a másik nem iránt, de ebbe nem kell egyből mindent belelátni, hogy akkor ő most mekkora ribanc meg biztos lefognak feküdni, meg hogyha már egyszer járt egy pasival, akkor a fiú BARÁTAIVAL is megtörténhet bármi, ne legyetek már nevetségesek. Alapból 13 és NEM idióta.-.-" Csak tudja, hogy hol a határ istenem...
2011. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

: D Ne egy vígjátékból vegyél le élettapasztalatot. Barney egy szerethető, vicces figura. Minden sorozatban van nőbolond, volt a Rém rendes családban, Barátok közt-ben, Family Guy-ban, Jóbarátokban :D Ne szidd Barney-t XD

És sajnos igen, van amikor csak játék, és van amikor a fiú megy a farkincája után. Ez van, Sprite.

2011. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nincs fiú és lány barátság,max dugi pajtás
2011. ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!