Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Beszéljek vele? Nem tudom,...

Beszéljek vele? Nem tudom, hogy most hogy is vagyunk :S

Figyelt kérdés

Na,szóval,van egy srác,aki irtó cuki meg helyes,de az a gond,hogy nem mozgunk éppen ugyanazokban a körökben...Egy osztályba járunk,de Ő inkább a menőbbek közé tartozik,mindenkit ismer...Én inkább csendben elvagyok a legjobb barátnőmmel.A bnőm már többször mondta,hogy szerinte bejövök a srácnak,mert sokszor néz,meg ilyenek,de én csak nevettem,mert nekem még nem is volt komolyabb barátom,neki meg már elég sok barátnője volt.

De vasárnap írt facebook chat-en (először azt hittem,hogy házit kér,mert még soha nem írt rám xD ) és tök jól elvoltunk.Utána kérdezte,hogy elmondhat-e egy titkot,amit még a legjobb haverja sem tud.Én mondtam,hogy persze (nagyon nincs is kinek tovább adjam) és azt írta,hogy szeret,csak eddig nem merte elmondani,mert alig beszéltünk!Erre nem tudom,hogy miért,de írtam,hogy én is őt :$ Ezután kiléptem(én sem tudom,miért)...Hétfőn viszont alig szólt hozzám...Kedden meg elutaztak a szüleivel,csak jövő héten jönnek vissza,de fészen folyton fent van,de nem ír :S

Írjak neki?Vagy mit tegyek?

14/L


2011. márc. 23. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Face-en keresd meg, h élőben beszéljetek valahol. Sok sikert!:))
2011. márc. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Ilyenkor nem illik kilépni. Mert úhy érzi ,hogy megaláztad. Ez egy ROSSZ lépés volt. :S

De semmi sincsen veszve. Írj rá ,feltétlenül. Vagyis ha tényleg komolyan gondolod. Szerintem kisebb "lódítás" belefér ,hogy ledobott a gép... Mert különben tényleg csak úgy ott hagytad. Próbáld vele megbeszéni.


Soksok Sikert!! ;)

2011. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne lódíts:)

Megmondhatod, h zavarodban ezt csináltad:)

(1.vagyok)

2011. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is mond azt,hogy zavarba voltál :D
2011. márc. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Az mégjobb ,mint amit én mondtam ;)

bocsi!

2011. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem szemelyesen menj oda hozza, jobb ilyet szemelyesen megbeszelni, es tenyleg legyel oszinte vele azzal kapcsolatban, hogy ideges voltal, mond el azt is, hogy nem nagyon tudsz reagalni mert o az elso komoly erdeklodo... sok sikert! :)
2011. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mmmmmmm, de kis mákos vagy. :D
2011. ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!