Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan beszéljek vele? Miről?

Hogyan beszéljek vele? Miről?

Figyelt kérdés

Van egy srác, régóta ismerem, csak már egy ideje nem találkoztunk, az új suli miatt. Régen olyanok voltunk, mint a legjobb haverok, azonos zenéket hallgattunk, egymás mellé ültünk, beszélgettünk, ugrattuk egymást... És az volt benne a szép, hogy senki mással nem csinált ilyeneket. Azonos véleményen voltunk szinte MINDENBEN. Sokszor szidta nekem az osztály lányait, és mindig mondta, hogy örül, hogy én normális vagyok, és emiatt nagyon tisztel, meg kedvel. Mikor azok miatt a lányok miatt rossz volt a kedvem, mindig leoltotta őket, meg megvigasztalt. Csak aztán összejött az egyik csajjal. Nagyon jól tudtam, hogy a lány egy kavarós, hazudós liba, és csak kihasználja a srácot. De nem tudtam semmit csinálni, annyira nem vagyok bunkó, hogy tönkretegyem a kapcsolatát, mert nagyon szerette a lányt. Aztán szakítottak, és pár napra megint sokat beszéltünk. Felvidítottam, és nekem is sokkal jobb lett a kedvem. De most már szerencsére nincs problémája, és úgy beszélnék vele, de nem tudom miről. Mikor vele voltam, sokkal másabb voltam. Jókedvű. De most... Most rossz, és egyre többet gondolok arra, hogy beszélek vele, de az első szót nagyon nehéz kimondani, és nem is tudom hogyan beszélhetnék, miről beszélhetnék vele. Valami ötlet? Nagyon megköszönném! (egyébként tudom, hogy csak miattam mondja, hogy már jobban van, és elfelejtette azt a csajt, nem szereti, ha gyengének látszik előttem)


15/L


2011. jan. 29. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmeztem, mostanában nem beszélgettetek. Ergo biztos történt vele valami ezidő alatt, ergo tuti van valami mesélni valója... Kérd meg, hogy mondja el!
2011. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek nem fog meglepődni? Nagyon eltávolodtunk egymástól, és tényleg nagyon hiányzik, de ha csak így hipp-hopp ráírok, nem fogja azt hinni, hogy nyomulni akarok? Én szeretnék vele újra nagyon jóban lenni, nem akarom, hogy félreértse :(
2011. jan. 29. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy ha teszem azt rossz a kedvem azért, mert valaki hiányzik, akkor nagyon rosszabb már nem lehet, ergo nem fosok és megkeresem. Veszteni nem nagyon lehet semmit, viszont ha újra barátok lesztek, az jóság. Szóval szerintem csak nyugodtan. Én is örülök, ha egy régi barát megkeres. első voltam.
2011. jan. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet megfog egy kicsit lepődni és akkor??

Ha régen nagyon jóban voltatok akkor ez nem fog csak úgy elmúlni,veled is meg vele is tuti történt valami..csak írj rá,hogy hello,régen beszéltünk már,történe-e vele valami érdekes?satöbbi-satöbbi :)

Ne izgulj,hisz nem szerelmet akarsz vallani csak egy régi havert visszaszerezni ebben nincs semmi izgulni való,simán menni fog.

Sok siekrt :)

15l

2011. jan. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

olyan lehet a fiú mint amilyen én vagyok most

szarul esett neki h szakított a lánnyal csak nem akarja elmondani és inkább magában szenved , de ha nem akarja ugyse mondja el próbálj neki vicces sztorikat mesélni vagy mindegy csak ne a csajról legyen szó...de semmi esetre ne kezd el szidni a csaját mert azon felhuzná magát

2011. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszi!. Egyébként nem szoktam neki szóba hozni, mert nagyon szeretem a srácot, és tudom, hogy szarul esne neki! De te se edd magad rajta, mert az tönkretesz!
2011. febr. 1. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!