Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? "Zaklat" a lányom...

Mit tegyek? "Zaklat" a lányom egyik osztálytársának az édesanyja! Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szóval: a lányom gimis. Januárban véletlenül meglökött egy padot a suliban. A pad ráesett az egyik osztálytársának alábujjára, ami eltört. Elvitték a kórházba, begipszelték.. Elfertőződött, így további gondok lettek. Utána 1,5 hónappal felhívott az anyuka, hogy a mi lakásbiztosításunkra kérjek a gyereknek pénzt... hazudjam, hogy nálunk tört el a lába. Mondom, a suliban történt az eset! Ő azt mondta, az iskoláűban nem vettek fekl jegyzőkönyvet, így lemaradtak az ottani biztosításról.

Ok, mondtam, utána nézek,mit tehetek. Beszéltem a biztosítóval, de ott kérik a baleseti osztály papírjait.. És csupán a balesetet követő 8 napon belül lehet beadni a papírokat... Ezt az anyukának is elmondtam, de azóta is hívogat engem és a lányomat is... Nem követelőzik, csupán valami fájdalomdíjat emleget... Ti mit tennétek?


2011. márc. 22. 10:47
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

ja.. ma megjelent a házunk előtt.. csak mivel rossz a csengő, így csak akkor láttam meg, mikor már elindult a kocsival..

Ez azért már túlzás.. az én idegeim se acélból vannak, félek, tényleg borulni fog a bili. :S

2011. márc. 22. 17:23
 12/20 anonim ***** válasza:
86%
mondd neki hogy te nem tudsz segíteni meg hogyha nem hagyja abba a zaklatást elmész max a rendőrségre...
2011. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta? Elmondta mit akar?
2011. márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
nem tudom, ha ayira mondja akk. adj neki 1000Ft ot vagy vegyél a lányának egy csokit
2011. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Bocsi, de csak most jutottam a géphez! Tehát: azóta nem hívott (kopp-kopp), nem jött (szintén). Beszéltem egy biztosítási szakértővel és egy ügyvéddel is. Mindketten azt mondták, hogy ez nonszensz, bele ne menjek. Ha hazudnék, az biztosítási csalás lenne, amiért még ngem büntetnének meg.. Különben is az ő dolga lett volna a biztosítást (minden diáknak van, az állam állja) intéznie a baleset után. Arról, hogy ő akkor nem lépett, senki sem tehet. Mindenkinek köszönöm a választ és az érdekllődést!

Ja! Mint írtam, már kapott a fiú egy nagy doboz csokit, szóval ez megvolt.. Az ezres meg nem hinném, hogy kielégítené.. nem hiszem, hogy ennyire gondolt volna, akkor nem hívogat hetekig.

2011. márc. 24. 18:27
 16/20 anonim ***** válasza:

Sz@rd le, hogy finom és nőies legyek.


Aztán ha tovább telefonálgat küldd el a francba. Az ilyen nem ért a szép szóból csak ebből.

2011. márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
:)) Köszi! Lehet, hogy úgy lesz.. ha már nem lehetek "finom és nőies" :D
2011. márc. 24. 19:03
 18/20 anonim ***** válasza:
atya világ, mennyi marha..
2011. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Na, történt valami azóta? A hideg is kirázott a sztoritól!
2011. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Már az igazgatónőt is hívogatta, aki hamar-gyorsan leállította, ui. szerinte se nincs joga így kártérítés után kuncsorogni, meg vannak a megfelelő csatornák, ahonnan kaphat, ha jogosult rá, ui. alanyi jogon minden tanuló rendelkezik biztosítással.. Azóta nem hívott... (kopp-kopp...).
2011. máj. 16. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!