Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, ha nem tudok...

Mit tegyek, ha nem tudok rendesen aludni éjjel? 13/L

Figyelt kérdés

Már egy ideje ez a helyzet, tegnap mondtam mondtam anyának, hogy mi is a helyzet, adott valami homeopátiás "altató" szerűséget, azt mondta vegyek be kettőt, de ez sem segített. Nagyon nehezen aludtam el, kb. másfél órán át csak forgolódtam, míg végre elaludtam, aztán hazaért éjjel anya férje és hatalmas zajt csapott, amire felébredtem. Aztán megint felébredtem, mire nagy nehezen elaludtam. Aztán azt álmodtam, hogy kaptam 3 db négyest németből és több lett a négyesem, mint az ötösöm. Ekkor felriadtam és alig tudtam visszaaludni, aztán szinte egyből keltett anya, mert reggel lett. Gyakran előfordul, hogy amikor végre elalszok, olyat álmodok, hogy valamiből rossz jegyet kapok, aztán felriadok és nem nagyon tudok visszaaludni. Utána egész nap fáradt vagyok! :S Mitől van ez? Tanácsok? :)

13/Ł


2011. márc. 3. 15:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kimondta Neked, hogy a 4-es rossz???
2011. márc. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Altatót ne! Nem egészséges dolog :D Amúgy, stresszes vagy, ez a gond. Lazíts egy kicsit, a suli terén is. :) Most hétvégén meg szánj egy kis időt és pénzt magadra. ;)
2011. márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 AnonymusAnonymus ***** válasza:

Ne tudom, hogy Neked ez mitől lehet. Én mostanában úgy szoktam elaludni, hogy egy történetet "lejátszok a fejemben" ahol - természetesen :P - én vagyok a főszereplő. Például van egy bál a suliban és én táncolok középen - najó, ez hülye példa volt, de remélem érted, hogy mire próbállak rávezetni... xD

Én ezt a "módszert" az álmatlan éjszakáim hatására eszeltem ki, és néha azonnal bealszom, néha csak fél óra múlva, mert annyira kattog az agyam a történeten...

Kérlek ne nézz hülyének, mindenkinek megvannak a maga módszerei... >.< xD

13/L

2011. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nálam egy pohár lanyos tej, kevés cukorral vagy mézzel csodákat tud tenni :)
2011. márc. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
lol. 4,3 szar átlag. menj a picsba , nekem 4,1 lett, vagy kevesebb, mégsem hisztizek. meg jajj istenem , meghalun a négyesketől.
2011. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!