Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, ha a szüleim...

Mit tegyek, ha a szüleim sosem vesznek nekem ruhát, aztán meg panaszkodnak, hogy hogy nézek ki?

Figyelt kérdés
Most voltam szóbelin. nem volt olyan cipőm, ami jó lett volna oda, csak sportcipőm, ezért felhúztam a nővérem csizmáját.Tudtam, hogy hülyén nézek ki benne, de nem volt más lábbeli. Apám végig engem kritizált.Vagy az unokatesóm szalagavatójára is a nővérem nagy dekoltázsú blúzába mentem, ami szintén hülyén mutatott lapos felsőtestemen.
2011. márc. 2. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
nem tudod velük megbeszélni? mondd meg nekik határozottan, hogy jobban néznék ki, ha néha kapnék egy pár új ruhát. engem sem kényeztetnek el ilyen téren, de azért épp akad minden alkalomra egy odaillő ruha.
2011. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tökéletesen megértem a problémádat, velem is pont ez van.

Szombaton mentünk színházba, és nem volt mit felvennem. Anyukámmal fél órán keresztül veszekedtünk emiatt.


16/L

2011. márc. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A tesódnak veszenk, neked meg nem? Miért? Én egy 3 gyerekes anya vagyok. Pont ma vettem a nagyfiamnak,aki még csak elsős, cipőt, mert láttam, hogy a bakancsa talpa lassan megadja magát, és azt nem várom meg, hogy úgy jöjjön haza, hogy nincs talp a bakancson.

Minden mást megkapsz egyébként? Szeretetet, törődést, élelmiszert, orvosi ellátást? Mert olvastam itt nem is olyan régen olyat is, hogy beteg volt valaki, és a szülei nem vitték orvoshoz, mondván, nincs gyógyszerre pénz.

Mi sem vagyunk túl jó módúak, de a fiaim a lehetőségeinkhez képest mindent megkapnak.

Beszélj a szüleiddel erről!

2011. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A tesómnak már van saját keresete, de a ruháinak nagy része még itthon van, nem vitte el az albérletébe. Amiket itthon hagyott, azok már nem is igazán kellenek neki. De hiába, ha egyszer nem jók rám.
2011. márc. 2. 19:35
 5/6 A kérdező kommentje:

Szeretetet, törődést, élelmiszert, orvosi ellátást?

Szeretetet azt kapok normál mennyiségűt, bár nem tudnak velem sokat törődni, mert olyan a munkájuk. Sokat kell utazni, ebédidőre sme jönnek haza, kajából is van, beteg pedig 8 éve nem voltam.

14/L

2011. márc. 2. 19:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg szépen őket ,hogy "apa ,venni kéne nekem egy új nadrágot.nem vinnél el venni egyet?"

vagy lehet az a probléma ,hogy nincs idejük elmenni veled vásárolni? ha ez lehet a baj akkor kérj tőlük egy kis pénzt(ne túl sokat!!)és mond ,hogy elintézed te (:

2011. márc. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!