Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek igaza van anyukámnak?

Szerintetek igaza van anyukámnak?

Figyelt kérdés
Ma voltam egy buliba, ahol elsírtam magam. Kicsit hosszú, hogy miért, de a lényeg az, hogy valaki leordította a fejem, amire én nagyon kiakadtam, mert teljesen alaptalanul. Mikor hazaértem, anyukám kérdezte, milyen volt a buli. Mondtam neki, hogy elég rossz, mert sírtam. Erre ő nem mondott semmit, én úgy gondoltam, hogy majd elmondom neki, ha lesz ideje, és leülünk megbeszélni. Vacsoránál kérdezte, és el is kezdtem mondani. Közben végig sóhajtozott (mindig ezt szokta, azért mert mindig részletesen mesélek el mindent).Aztán már majdnem a végére értem, amikor elkezdett apukámmal ingerülten beszélni, hogy miért borítja ki, meg ne így egyen, meg ilyenek, aztán nem is mondta, hogy bocsánat, folytasd, vagy valami. Az a baj, hogy mindig ez van, és olyankor én mindig már majdnem sírva elrohanok, és becsapom az ajtót. Aztán jön, és még neki áll feljebb, és mikor mondom, már szinte sírva, és majdnem kiabálva hogy :"De hisz te kérted, hogy mondjam el, erre mindig a szavamba vágsz, meg mással foglalkozol!" akkor mindig leüvölti a fejem, hogy olyan hülye vagyok, hogy így beszélek. A bátyámat meg agyba főbe tutujgatja, aki velem és az öcsémmel mindig kiabál, ütöget, és engem dagadt szarnak hív (bocsi a ronda szavakért).Szerintetek igaza van? Egyébként a bátyámról még annyit, hogy mindig mindenkivel ordibál, sosem tanul, egész nap gépezik...én pedig (nem önteltségből) kitűnő vagyok. De anyukám még mindig így viselkedik! Mit tegyek? Szerintetek igaza van?
2011. febr. 12. 19:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az a bajod, hogy tulsulyozod masok velemenyet a sajatoddal szemben. Pedig senki nem tudja helyesebben elni az eletedet, mint Te magad.


Probald meg letojni egy kicsit masok velemenyet.

2011. márc. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!