Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Teljesen kivagyok!

Mit tegyek? Teljesen kivagyok!

Figyelt kérdés

15L vagyok. Idáig volt állítólagos 2 legjobb barátnőm.Az egyik nap hívtak minket egy helyre szórakozni. Az egyik baratnőmet nem engedték el,de én meg egy másik csajszi elmentünk. Ott nagyon jól éreztuk magunkat. Három órakor mentünk és este nyolckor jöttünk. Mire hazaértem,adigra a 2 baratnőm teljesen meg volt sértődve.Pedig még mielőtt elmentem volna, még beszéltünk s mondták hogy nyugodtan menjek..... Ezért suliba nagyon rossz. Szinte állandóan sírhatnékom van. Mindig azt hiszem,hogy rólam beszélnek amikor ketten vannak. Fel tudnék robbani. Most 4csajszi áll mellettem,szeretnek,barátnőim. De a 2mostmár csak a volt legjobb barátn˜őim miatt iskolába sincs kedvem járni. Mit tegyek hogy javuljon a helyzet,hogy ne érezzem magamat ennyire rosszul? Beszélni nem lehet velük mert elmennek vagy olyanokat vágnnak a fejemhez amikkel szinte olyan állapotba kerülök hogy elsírnám magamat. Élni sincs kedvem.

:(:(:(:(:(

15L*


2011. jan. 25. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kis értelmezési problémám.. Szóval a két legjobb barátnőd azért sértődött meg, mert nem velük mentél el szórakozni? De ha ott van az a négy lány ott van akik a barátnőid a másik kettővel egyelőre ne foglalkozz. Majd csak észre veszik nélkülük is megvagy. Tudom nem lesz könny, de mindenképpen próbáld ki. Viselkedj úgy mint ők. Lehet kicsit gyerekesnek hangzik, de általában be szokott válni..
2011. jan. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,ezért sértődtek meg. Nagyon szépen kö˜˜szönöm a választ. Igyekszem megfogadni a tanácsaidat! :)
2011. jan. 25. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Állj eléjük ès mond meg nekik, hogy hiányoznak, szeteted őket, te nem akartad őket megbántani, ha megsértetted őket, nem akarattal volt. És hivd meg őket egy sütire, dumálni. Erre ha azt mondják, hogy menj a francba, biztos lehetsz benne, hogy nem voltak a barátaid sosem. Igy ezek után le tudod zárni a dolgot. Ha meg jófejek, minden ugy lesz, mint rég.
2011. jan. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd csak rájössz magadtól is, az ilyenek nem barátok.
2011. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!