Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez illetlenség volt?

Ez illetlenség volt?

Figyelt kérdés
az egész karácsonykor kezdődött, amikor kaptam egy pólót. amint megnéztem, hát az nagyon wááááá volt. finoman szólva baromira nem való hozzám. akartam mondani, hogy "ez nem igazán passzol hozzám", de karácsonykor kivételesen elfojtottam az ünnep alkalmából és mosolyogtam, ahogyan azt illik. azt nem akartam mondani hogy "vegyed má vissza!" szal törtem a fejem, hogyan is szabadulhatnék meg tőle. tegnap eszembe jutott, hogy odaadom a bátyámnak. akkor még jó ötletnek tűnt, de voltam olyan marha, hogy nem szedtem ki belőle a papírokat. amikor odaadtam neki kérdezte, hogy honnan is van ez? én mondtam, hogy ez csak egy öreg póló a szekrény aljából és megkérdeztem, hogy használná-e? ő persze igennel válaszolt. amikor aztán közelebbről megnézte meglátta a papírokat. amikor kérdezte, hogy ezek miért vannak benne csak annyit mondtam, "boldog karácsonyt! bocs a késésért, de elfelejtettem hol volt." örült neki meg minden, de engem mégis izél a tudat, hogy nem karácsonyi ajándékot adtam neki, hanem csak egy nemkívánatos holmit. akkora szemétnek érzem magam.
2010. dec. 29. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem mondanám feltétlenül illetlenségnek, de ha igazán bátor vagy, bizony meg kell mondani, hogy nem tetszik.

A bátyádtól meg bocsánatot kérni.

De ha tetszik neki, akkor hagyjad, de mindenesetre mondd el neki az igazat.


Bocsi, de szerintem ezt kell csinálni. Nem könnyű, de saját magadat jól edzheted vele. Sok ilyen lesz még az életben, sokkal nehezebbek is, tehát "gyakorlásnak" jó.


Sok sikert! :)


Amúgy nem Adrinak hívnak?

2010. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem illetlenség.

Csak akkor lesz gáz,ha anyudék meglátják rajta a polót,amit kaptál.

Amúgy meg szerintem jó,hogy nem mondtad,meg a szüleidnek,hogy nem tetszik,legalábbis az én szüliem nagyon igyekeznek karácsonykor és nagyon megbántottam volna őket..inkább hordanám.

Normális esetbe megmondanám,de karácsonykor nem!!

2010. dec. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

jah,ne lássa meg máson a polodat... am nekem ebben szerencsém van,mert anyu megszokta ,hogy nem passzol az izlésünk,vagy én elmegyek venni,majd becsomagolja,vagy együtt,vagy megveszi ,ha meg nem teccik,kicseréli másikra :).

nem sértés ha öszinte vagy,söt szerintem örülne is ha EGGYÜTT kiválasztanátok egy másikat.

2010. dec. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!