Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy tudom rávenni anyámat,...

Hogy tudom rávenni anyámat, hogy tartsa az ígéretét és megvegye nekem karácsonyra?

Figyelt kérdés

Anya megígérte nekem, hogy karira megkapom az ACER Aspire notebookot, és lesz hozzá hordozható net, erre kijelentette, hogy vesz otthonra egy asztalit és a netet kapom ajángékba, mert úgyis csak én használom és a notebookra nem fog hitelt felvenni.

Bezzeg a pasija 9 éves lányának (velünk élnek) vesznek hülye Icurka Picurka plüssöt meg házat.

Olyan igazságtalan! A kiscsaj mért kaphatja meg azt amire vágyik és én miért nem?


2010. dec. 9. 16:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
54%

bocsánat,nem a viselkedésedből,hanem amit írtál,abból.

utolsó voltam.

2010. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem kamukázol. Mindenki notbookkal járkál iskolába?? Minek?? 10 perces a szünet és marad 5 perce hogy használja mert be kell kapcsolni meg ha úgy van akkor netre is csatlakozni kell. Max. olyan laptop amit a kicsi 7 éveseknek vesznek iskola előtt. :DDD
2010. dec. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
És miért venné meg neked??? Gondolom te is vinnéd a suliba hogy henceghess vele. Minek vegye meg ha 1 hét múlva már sehol sem lesz mert ellopják?? -.-"
2010. dec. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
82%

Én is viszem a laptopomat suliba, ha kiselődást kell tartanom, mert ha powerpointtal csinálod, kapsz plusz pontot infóból is. Mondjuk én Ausztriában élek, de jártam Magyarországon is, az itteni oktatásban pedig nem látom értelmét.

13/L

2010. dec. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért,de a notebook kb 100ezer forintért már lehet kapni (mi 80 ezerért vettük,újonnan)

És az asztali gép se sokkal olcsóbb már manapság,főleg +monitor+hangfal+egér+asztal stbstb

Szóval a végén ugyan ott lesz kb.

és arra nem kell hitel??


Egyébként meg még nincs szenteste szóval lehet,hogy megkapod (bár én neked nem vennék..)

És gondolom te is elég sokmindent megígértél már neki és nem csináltad meg,ha nem így van akkor bocsi.


Egyébként melyik suliba jársz te??

Nekünk egyetemen se nagyon lehetett vinni,és alig volt pár ember akinél volt,az se heccelésből vitte magával,olyan álltalános iskoláról meg még nem is hallottam.

2010. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
54%

Ezek után a válaszok után is biztosan mi leszünk a rosszak,hogy miért nem értünk veled egyet.

Amúgy tényleg,a barátnőcskéid miért járnak notebook-al suliba?órán neteznek?tökjó.bizonyítván hányas?:) vagy puskáztok?:D

2010. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
33%
Nem fogsz belehalni!! :S Anyukám nekem is megígérte hogy karácsonyra Iphonet kapok de múlt hónapban csökkentették a fizuját így nem tudná megvenni. Úgyhogy megállapodtunk hogy x10 mini prot kapok ami kb. fele annyiba kerül. És nem vagyok megsértődve mert van annyi eszem hogy felfogjam, nincs pénzünk az Iphonera. Szerintem te is elgondolkozhatnál azon hogy miért hisztizel és hogy jogosan csinálod e.....:/
2010. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek vagy még! Ennyi válasz bőven elég.
2010. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
69%

Jaj, most mindjárt felvágom az ereidet .. Anyukád nem veszi meg neked a 120 000 Ft-os ajándékodat ... :'(

Azért gondolkozz már, ember! Biztos nem azért nem veszi meg neked, mert rosszat akar .. Arra nem gondolsz, hogy esetleg nincs pénze rá? Hülyegyerek ...

14/L

2010. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

ereimet*

Bocs. Előző voltam.

2010. dec. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!