Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, ha egy 12-13 éves...

Normális, ha egy 12-13 éves fiú szinte csak lányokkal barátkozik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban, aki szinte csak a nővérével és az ő barátnőivel lóg, vagy velem és az én barátnőimmel. Nagyon rendes, szőke kék szemű, igazi cukifiú:D A többi fiúval is jóban van, de mindig kiutálják, mert hogy "neki persze könnyű a csajozás, mert nővére van". De senkitől sem akar többet barátságnál. Szegényt mindig lebúzázzák, (de a csajozással persze csesztetik) pedig teljesen egészséges, vicces fiú, csak érzékeny szegény:(

13/L


2010. dec. 9. 12:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%

14.46

mégis miért baj,ha egy csaj focizik?-.-

lánylétemre én is imádok focizni és meccset nézni.mégis hetero szexuális vagyok és ép lelkű ember.

a kérdésre válaszolva:

szerintem teljesen normális.

ha meg meg akarjátok védeni,akkor mondjátok,hogy ő legalább nem egy bunkó paraszt aki érzéketlen.

2010. dec. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
21%
Nah ez az a fiú is hetero mert ő egy lányos fiú te meg 1 fiús lány vagy
2010. dec. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
De egyáltalán nem lányos, csak mivel a nővére egy évvel idősebb nála, tudja, hogyan bánjon egy lánnyal
2010. dec. 9. 17:24
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akarjátok megvédni,mert azért is cikizhetik majd,hogy a lányok védik meg (:

Egyébként mond neki(a fiúnak),hogy a többi csak féltékeny rá,ami számomra kb 100% :)

Egyébként ha beszólnak neki csak menj mellé és szólj a 'nagyoknak',hogy:

"Na mivan,nemtán féltékenyek vagytok,hogy 1 lánnyal nem tudtok beszélni?' vagy valami hasonló.

Nem tudom mennyire jó a viszonyotok (ölelés,puszi meg ilyenek) de ettől ő sem sértődhet meg..


Amúgy biztos cuki lehet..

2010. dec. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Annyira vagyunk jóban, hogy minden szünetben átjön az osztályomba, meg hétvégenként összegyűlünk náluk DVDzni
2010. dec. 9. 20:17
 16/19 anonim ***** válasza:
Valamivel mindig cikizni fogják, és szerintem azért érzékeny, mert tudja, hogy ő mennyire 'király' szóval ugye jó minden tantárgyból, jár BMX versenyekre, és tudja, hogy semmivel se cikizhetnék, és mégis, gondolom az ugrik neki be, hogy már nem tud mit csinálni.
2010. dec. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
De azt mondjátok meg nekem ha egy fiú lánnyal barátkozik akkor a fiú miért b*zi hát az a normális ha a fiú a lánnyal van a lány meg a fiúval. Igaz fiúnak fiúkkal is kell barátkoznia az igaz, de nincs előirva. A fiú akkor b*zi ha a másik fiúnak éjjelente a fa**át a se**ébe du*ossa. Meg különben lány és lány között nincs b*ziság ott le**iség van.
2010. dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Akkor vmelyik lány válalja be nem egy nagy feladat mondjuk hogy a nagymenő fiúk szeme láttára adtok neki egy csókot hogy a fiúk csak had irigyeljék. Egyébként ha ott lennék én úgy leütném az ilyen viselkedésért azokat a nagymenőket én azért 2-3 évvel idősebb vagyok náluk úgy leba*znék nekik egyet.
2010. dec. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Normális, de kevésbé tanul férfias dolgokat, pl jó mocskosan visszaoltani :)

Nézzétek meg vele "Az új fiú" filmet! :D Tökjó, és talán rájön mit hogyan kéne.

2010. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!