Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, ha egy 12-13 éves...

Normális, ha egy 12-13 éves fiú szinte csak lányokkal barátkozik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban, aki szinte csak a nővérével és az ő barátnőivel lóg, vagy velem és az én barátnőimmel. Nagyon rendes, szőke kék szemű, igazi cukifiú:D A többi fiúval is jóban van, de mindig kiutálják, mert hogy "neki persze könnyű a csajozás, mert nővére van". De senkitől sem akar többet barátságnál. Szegényt mindig lebúzázzák, (de a csajozással persze csesztetik) pedig teljesen egészséges, vicces fiú, csak érzékeny szegény:(

13/L


2010. dec. 9. 12:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Hát csak annyira gáz mint amikor a lányok fiúkkal barátkoznak csak
2010. dec. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Mármint nem gát hanem normális előző vagyok

14/f szerintem amúgy normális

2010. dec. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De szegény nem mer visszaszólni a "nagymenők"nek. Egyszer már majdnem sírva fakadt, hogyan védjük meg?
2010. dec. 9. 13:02
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy gáz! Nincs sehol előírva, hogy fiú fiúkkal, lány lányokkal barátkozhat csak!
2010. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De hogyan védjük meg?
2010. dec. 9. 13:40
 6/19 anonim ***** válasza:
27%

Hát alapból nem lenne gáz...:D de szerintem egyáltalán nem normális...

Nekem is van ilyen osztálytársam, aki csak a lányokkal jön ki az osztályban, 2 nővére van, de azok sokkal fiúsabbak nála, úgyhogy nem értjük, miért ilyen. Kb minden 2. nap bőg a suliban, meg az összes fiú cseszteti, állítólag azt mondta az ofőnek, hogy még nem döntötte el, hogy a fiúkat vagy a lányokat szereti, és ezért is cs.sztetik.

Ő is szőke amúgy, és kék szemű, és 13 éves xD De én nem nagyon bírom...olyan idegesítő...tudom, hogy ez nem valami kedves tőlem, de én az ilyen fiúkat nem bírom :S


13,5/L

2010. dec. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De nemzetközi BMX versenyekre jár, volt már barátője, laza srác, fiúsan is viselkedik, nekem se jön be mint fiú, de aranyos:) És akkor nem hiszem, hogy playboy lenne a matraca alá gyűrve xD
2010. dec. 9. 14:43
 8/19 anonim ***** válasza:
28%
Mondjuk szerintem még mindig jobb mint 1 lány aki a fiúkkal focizik.
2010. dec. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Csak utálom, hogy szegényt teljesen kikészítik ezek a gorillák.. Nem cikizhetik, mert jó sportokban, jóképű, jó tanuló, jó cuccai vannak, annyiban különbözik, hogy lányokkal lóg.
2010. dec. 9. 14:58
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
Itt a sulinban van 1 gyerek asszem 11edikes aki csak lányokkal járkál mindenhova. Azt én még fiúval beszélni nem láttam! Sztem az b.zi... Van egy másik "gyerek" ő kb 20lehet de őt is mindig 2 lánnyal látom. Na annál 100% h vmi nem normális mert festett fekete haja van és ilyen vékony hangon beszél mindig direkt.
2010. dec. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!