Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiúk körében ciki a...

Kamasz fiúk körében ciki a fecske alsó?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 18:21
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Én nem tudom, hogy lehet boxert hordani! Rajtam csak egyszer volt! Osztálytársaim azt moldják, hogy csak azért nem hordanak, mert nagy a faszuk. Amúgy meg azért is jobb a fecske, mert ha feláll nem látszik!
2011. aug. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
én is azt hordok bár én az őrült jelzőt is viselem 18f vagyok és vallom:divat az amikor sok ember egyszerre öltözik hülyén. én kb lesza.om hogy ki mit hord úgy alsóneműt mint pólót gatyát. ha kinéz valahogy és neki az a jó hát az ő baja. én ruházattal amúgy a praktikusságra megyek.
2012. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Nekem csak fecském van és utálom mert kb minden nap 20 szor gatyáznak meg és a fecskében fájdalmasabb tudom mert az egyik haveromtol kaptam 2napra 1 boxer és abba nem éreztem semmit ugyhogy a fecske szar és kinos ha felakasztanak valahova ahogy szoktak
2015. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Én egyszer kaptam a péniszem vagy egyik oldalon ugrott ki vagy a másikon kiváncsi voltam mi lessz ha fölák hát kiszakadt a fecske
2015. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Valaki értelmezze nekem a 23-as hozzászólást! Se írásjel, se helyesírás, se értelem, így nehéz rájönni, mit akar mondani az illető.
2015. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Eléggé
2020. máj. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!