Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ciki a fiatalok körében...

Miért ciki a fiatalok körében ha valaki Ákost hallgat?

Figyelt kérdés
Egyik haverom nagyon szereti és ezért megvetik a többiek akik csak tuc-tuc zenéket hallgatnak. Pedig szerintem sokkal igényesebb mint az a zenének nem nevezhető izé.
2010. aug. 6. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
azért mert ők sp-re és justin bieberre izgulnak
2010. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki, mi szoktunk hallgatni Michael Jacksont, Depeche Mode-ot, Ákost, Bikinit, stb.-t, szerintem nincs vele semmi baj, sokkal igényesebb valóban, mint a zenének nem nevezhető "tuc-tuc" sémára épülő valami.
2010. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem Ákost. Van pár barátom, aki szintén kedveli, de a többség nem. Sokan már attól rosszul vannak, ha magyar zene szól valami nyilvános helyen.

Szerintem inkább ezerszer Ákos, Magna Cum Laude, Quimby, Kispál és a Borz vagy Kiscsillag, mint SP vagy Justin Bieber és társaik.

2010. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én odavagyok Ákosért, de nincs egyetlen egy velem egykorú, aki szeretné. Pedig ő tényleg jól zenél.

Felteszem azért, mert nem tipikus divatcucc.

15/L

2010. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert minden "ciki", ami nem mai zene. Ákos valóban művész, ő írja a számait, verseket adott ki, gondolkodásra ösztönző szövegei vannak. Ezt nem mindenki szereti. Van, aki a könnyen emészthető, egynári slágereket komálja, de Ákos kivételes tehetség. Én is nagyon szeretem, mégsincs velem egykorú, aki szeretné. Cikinek tartják az én zenei ízlésemet, de hidegen hagy, hogy mit gondolnak.
2010. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En is imadom Akos zenejet es rohadtul leszarom mas velemenyet.
2010. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!