Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnál, ha megtudnád,...

Mit csinálnál, ha megtudnád, hogy a 13 éves lányod titokban megnézte a szürke 50 árnyalatát?

Figyelt kérdés
okt. 11. 21:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Semmit.
okt. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
18%
Elérkezettnek látnám, hogy az itthoni, rendes BDSM-et bemutató képregényt a kezébe nyomjam. Mert A szürke ötven árnyalata nagyon nem az, mint aminek be akarja magát állítani.
okt. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
örülnék, hogy nem olvasta?? Mert a a film "nagy sz..r" a könyvhöz képest.. másrészt... olvasna... ha megtudnám, beszélgetnék vele...
okt. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Elbeszélgetnék vele mielőtt azt hiszi, hogy az a normális.....
okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
Semmit, gyenge az a film nagyon, nem hiszem hogy bármi kárt okozna, biztos látott már durvábbat.
okt. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Egészségére. Annál szrabb filmet régen láttam - a könyvet pedig cska akkor olvassa el, ha egy súlyosan abúzív kapcsolatot akar látni, mert Chritopher egy kontrollmániás phaszfej.
okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

Sajnálnám!


Mert annyira nem volt jó a film, hogy megérje.

okt. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
75%
Én is 13 évesen láttam először és sokkoló volt… Sokkoló, mert soha nem láttam még azelőtt egy ennyire felhypeolt vicc kategóriás filmet.
okt. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%
Beszélgetnék vele a témáról, megkérdezném a véleményét. Tök jó, fontos témákat lehet ezzel érinteni, amiket amúgy nem olyan könnyű felhozni. Nyilvánvalóan érdekli a téma, ami teljesen normális, nem fog belehalni, hogy megnézte, de legalább hasznot lehet húzni belőle. Amúgy is nevetséges az egész, anno én is csak azért olvastam meg néztem (17 évesen), mert mindenki erről beszélt. Valószínűbb, hogy kíváncsiságból nézte meg, nem azért mert már nagyon ki volt égve egy jó kis bdsm tartalomra.
okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
Alaposan àtbeszélnék, hogy amit látott az nem BDSM, hanem bántalmazás.
okt. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!