Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szoktátok titokban ellenőrizni...

Szoktátok titokban ellenőrizni kamasz szerelmes gyerekeitek messenger üzeneteit?

Figyelt kérdés
15 év körüli gyerekeitek szerelmi életét ellenőrzitek ilyen módon? Volt már, hogy bajt érzékeltetek, és közbeavatkoztatok?

#tiniszerelem #messenger ellenőrzés #szülői ellenőrzés #tini szerelmi élet
júl. 8. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Nem szoktam, nem is nagyon volt mit, 18 évesen lett az egyik barátja, 9 éve tart is.


Nálunk a városban most van pont balhé, mert egy hetedikes fiú meg kislány (nem cigányok, teljesen normális háttér) szakítás után a korábban egymásnak küldött fotókat (nemi szervekről) elküldte a másikról az osztálytársaknak.

júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Nem.Megpróbálok mindent elmagyarázni,mindenre felkészíteni.Pl az említett senkinek nem küldünk punis,kis képet,csak olyat csinálunk,ami nekünk is jó,amit mi is szeretnénk, ellenkező esetben nemet mondunk,mindig védekezünk,stb.Nincs tabu,bármikor,bármit kérdezhetnek,kérhetnek segítséget.Akkor is,ha már "baj" van.Pl ha mégsem védekeztek,vagy hasonló.Minden másban csak reménykedhetek,hiszen nem lehetek mellettük 0-24-ben.Az üzeneteik pedig a privát szférájuk,én sem szeretném,ha bárki az enyémeket olvasná,pedig nincs bennük semmi extra.
júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Nem. De elmagyaráztam neki, hogy mire figyeljen, úgy mint 2-es. Én sem akarnám, hogy bárki belenézzen az üzeneteimbe, így hát én sem teszem ezt másokkal.
júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
A kérdés alapján te biztos ezt teszed.
júl. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fel sem merülhetne. Te mit szóltál volna, ha a szüleid olvasgatták volna a levelezésedet?
júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!